Využití kovových regálů na terase a balkóně

Regály mají široké uplatnění a slouží k uskladňování nejrůznějších věcí. Uplatňují se především ve skladových prostorech, kde především šetří místem. Pomocí vysokozdvižných vozíků lze ukládat zboží, materiál či výrobky do výšky i několika metrů.

Jsou zhotovené z kvalitního materiálu, kterým jsou ocelové profily. Díky tomu mají kovové regály vysokou nosnost, dlouhou životnost bez nutnosti ošetření. Tyto vlastnosti jsou důvodem, proč mohou být regály použity i ve venkovním prostředí. V domácnosti si kvalitní regálový systém může nainstalovat například na terase nebo balkóně, kde lze na regály umístit i těžké nádoby s květinami nebo pěstovanou zeleninou či ovocem.

Přednosti kovových regálů

Kromě pevnosti, odolnosti a spolehlivosti mají kovové regály výhodu v universálnosti a flexibilitě jejich využití. Policové regály mohou v domácnosti sloužit zejména ke skladování potravin ve sklepě či komoře. Zrovna tak je lze instalovat v garáži či domácí dílně, kde lze na policích skladovat nářadí, nejrůznější materiál i v přepravkách či bednách. Pevnost kovových regálů je zárukou, že spolehlivě unesou i velmi těžká břemena.

Velkou výhodou kovových regálů v porovnání s dřevěnými je skutečnost, že nemusíte mít obavy z červotočů či jiného dřevokazného hmyzu. Povrchová úprava žárovým pozinkováním je zárukou dlouhé životnosti bez nutnosti nátěrů, ale také trvale pěkného vzhledu. Police stačí občas setřít vlhkým hadrem a mastnotu v dílně či garáži odstraníte pomocí běžných saponátů.

Kde lze regály umístit

Policové regály jsou stavebnicové konstrukce a z jednotlivých modulů lze vytvořit policové systémy různých délek. Lze tak dosáhnout maximálního vyplnění daného prostoru i kapacity regálů.

Kovové policové regály lze jednoduše uchytit ke stěně, takže mohou v domácnosti sloužit nejen jako skladovací systém. Na terase nebo balkóně lze umístit policové regály, na které lze umístit například květináče s popínavými rostlinami. Po čase tak můžete mít v těchto místech zajímavou atraktivní zelenou stěnu. Přitom nemusíte ani poškodit podlahu, jelikož konce nožiček jsou opatřeny odolnou plastovou patkou.