Vytvořte moderní bydlení také díky kobercům od Vopi

Těšíte se na narození miminka a rádi byste staršímu sourozenci vytvořili pokojíček, v němž si bude moci nerušeně hrát a současně se připravovat do školy? Vybavte pokojíček kvalitním kobercem od Vopi.

Oblíbené koberce do dětského pokoje

Pryč jsou časy, kdy by se rodiče vyhýbali umístění koberce do dětského pokoje. Naopak se k této možnosti přiklání čím dál tím více rodičů, neboť dobře ví, že je to vkusný módní doplněk a současně dopřává místnosti hřejivý dojem. Informace o tom, že jsou koberce pouhými lapači prachu a nejrůznějších nečistot, jsou jen fámy. Mnohé moderní koberce jsou vyrobeny z moderních materiálů a jsou tudíž vybaveny ideálními vlastnostmi. Dětské koberce zvyšují pohodlí a přináší řadu výhod od ochrany před chladem podlahy po schopnost tlumit zvuky a nárazy. Materiál zásadně ovlivňuje to, jaké vlastnosti bude mít koberce a současně odpovídá na otázku, jak dlouho vydrží. Nejčastěji volíme mezi přírodními a umělými materiály. Odborníci doporučují pořídit vlněné koberce, které mají vysokou odolnost a jsou nádherně měkké. Kromě toho mají vlněné koberce další výhodu, a to disponují akustickými i tepelně izolačními schopnostmi. Při výběru dětského koberce se taktéž preferuje kratší vlas. Mnohem lépe se totiž udržují. Dětské koberce v současnosti seženete v pestrých provedeních. Úsměv na rtech dětem vykouzlíte obrázkem oblíbeného hrdiny či kobercem v podobě deskové hry. Výjimkou nejsou ani koberce se zvířátky, auty nebo dokonce celých hřišť. To platí také pro tento koberec www.vopi.cz/detsky-koberec-farma-ii.html.

Stop chladným podlahám!

V portfoliu společnosti Vopi objevíte také běhouny, které se skvěle hodí do hal, předsíní i chodeb rodinných domů a bytů. Běhouny dodají Vaší domácnosti reprezentativní vzhled, navíc bude místnost působit mnohem pohodlněji než doposud. Zamilují si je především ti, kterým vadí chladná podlaha. Elegantně navíc vypadají v kombinaci s podkladem dlažby nebo parketů.