Výškové práce vám zajistí firma MT Hardy

Uvažujete nad opravou komína, střechy či čištěním okapů, ale nevíte na koho se obrátit? Potřebujete zajistit výškové práce a hledáte zkušenou firmu? Pak se neváhejte obrátit na společnost MT Hardy, která nabízí práce ve výškách pomocí horolezecké techniky, lešení i montážní plošiny. A co vše dokáže tato firma zajistit?

Poskytované služby

Firma MT Hardy nabízí široké spektrum služeb, mezi které patří:

  • Čištění a nátěry okapů

Čištění okapů a okapových svodů patří mezi velice důležité činnosti, jelikož chrání okap před jeho ucpáním. Kromě toho je důležitý i jejich pravidelný nátěr. Firma MT Hardy vám tak zajistí kvalitní čištění okapů, včetně jejich nátěru i likvidace vzniklého odpadu.

  •  Opravy a nátěry fasád

Služeb firmy MT Hardy můžete využít také v případě, že potřebujete u svého domu či firmy zajistit opravy či nátěry fasád. Díky firmě MT Hardy tak bude fasáda působit jako nová.

  • Mytí oken

Netroufáte si na mytí oken, která se nachází ve vyšších patrech? I v tomto případě se můžete obrátit na firmu MT Hardy, která dokáže kvalitně vyčistit okna v jakékoliv výšce.

  • Instalace reklam

Firmu MT Hardy také můžete využít také v případě, že chcete instalovat reklamu ve výšce. Dá se říci, že žádná výška nebude firmě činit problém.

  • Opravy a bourání komínů

Komíny jsou často nejvyšším bodem budov, takže se k nim dostat není jednoduché. Firmě MT Hardy to však nebude činit žádný problém. Při opravě a bourání komínu se tak stane vaším významným partnerem.

Mezi další výškové práce, které vám firma zajistí, patří například opravy dilatačních spár, instalace vánoční výzdoby, odstranění sněhu a rampouchů a další práce ve výškách.

Proč si vybrat firmu MT Hardy?

Důvodů, proč využít služeb firmy MT Hardy je několik. Mezi hlavní výhody firmy MT Hardy se především řadí nízké ceny a vysoká kvalita provedených prací. Firma MT Hardy také disponuje vyškoleným a zkušeným personálem, který má v oblasti práce ve výškách bohaté zkušenosti. Kontakt na firmu včetně ceníku poskytovaných služeb najdete na webových stránkách společnosti.