Vsaďte na top pojištění II. generace a bydlete v klidu

Kdo má pojištěné bydlení, žije relativně v pohodě. Má jistotu, že pokud dojde k poničení jeho majetku, dostane náležitou finanční kompenzaci. Nejčastější volbou mezi zodpovědnými majiteli nemovitostí je majetkové pojištění.

Nejvíce se v současné době hovoří o novince v podobě majetkového pojištění II. generace. Přináší několik změn a ocení ho i chataři.

Záběr má široký

Majetkové pojištění kombinuje rozsah krytí pojištění nemovitosti a domácnosti (více o něm zde). Vztahuje se na škody na budově, na malých stavbách, jako jsou garáž nebo septik, na zahradních kulturách, anténních systémech, ale také na vybavení domácnosti (nábytek, spotřebiče apod.). Pojišťovna vyplatí náležitou finanční kompenzaci ve chvíli, kdy jsou škody způsobeny řáděním přírodních živlů, vandalů nebo zlodějů. Než pojistku sjednáte, vždy si přečtete podmínky smlouvy, v nich je definováno, v jakých situacích pojistka platí.

Velká změna pro chataře

Pojišťovna Ergo překvapila konkurenci skrze nový typ pojistky Bezpečný domov PLUS. Je to pojištění majetku, ale nově si ho mohou sjednat i majitelé rekreačních objektů, ordinací nebo kanceláří. I pro tuto jeho výhodu bylo klienty označeno jako TOP produkt v hodnocení na nezávislých finančních serverech. Bezpečný domov boduje i tím, že při sjednání dostane každý klient navíc ještě pojištění odpovědnosti s limity až 10 000 000 korun.

Buďte rychlí!

Pokud pojistku nemáte, jednejte co nejrychleji. Nikdy nevíte, kdy vás příroda překvapí. Když už vítr nebo silný déšť nemovitost poškodí, je pozdě. ERGO pojišťovna umožňuje sjednat pojištění online. Žadatel musí znát jen velikost obytné plochy v m2 a přibližnou hodnotu majetku. Celkově vyřízení zabere jen několik minut, klient si volí i frekvenci splácení (měsíční, čtvrtletní, půlroční nebo roční). Pojistka platí od druhého dne.