Vonné svíčky do domácnosti zkrátka patří

Každý má rád, když přijde domů a může si zde odpočinout, jde o zónu komfortu, kde odhodíme všechny starosti a věnujeme se všemu, co máme rádi. Obzvláště po náročném dni se chce každý příjemně uvolnit a nic vám neudělá tak příjemnou náladu jako puštěná hudba v kombinaci s vonnou svíčkou.

Není svíčka jako svíčka

U svíček se vyplatí jít za kvalitou, mnoho lidí má doma nezdravé a chemické svíčky z tržnic nebo supermarketů. Pokud chcete kvalitní a zdravou svíčku, zaměřte se na vonné svíčky, které nabízí český internetový obchod Rilassante.cz. Všechny svíčky zde vyrábí ručně z těch nejlepších materiálů. Svíčky jsou vyráběny z kvalitního palmového vosku, který disponuje certifikátem RSPO, vydrží déle hořet a vůně je zde uložená přímo ve vosku. Svíčky jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů a v souladu z přírodou. Nabízí se vám v mnoha půvabných vůních, které okamžitě omámí vaše smysly.

Znáte masážní svíčky

Naprostým skvostem jsou masážní svíčky. Jak již název napovídá, slouží k masáži. Jsou vyrobené ze sójového vosku a mají nízký bod tání, nestane se tedy, že byste se s tímto voskem popálili. Stačí víčku zapálit a po rozpuštění vosku ji sfouknout a nalít si vzniklý olej do dlaně a následně ho použít k masáži. Sójový vosk je smíchaný s bambuckým máslem, mandlovým olejem a také s esenciálními oleji. Je pro pokožku nejen neškodný, ale naopak zdravý. Postupně pronikne do pokožky a zanechá ji příjemně hladkou. Tato svíčka je obzvláště vhodná pro romantické chvilky ve dvou, když chcete příjemně překvapit svůj protějšek nebo mu dopřát smyslnou předehru.

Víte o tom, že svíčka je tím nejlepším dárkem? Každý ji rád použije a nikoho takový dárek neurazí, pokud chcete svým blízkým zajistit příjemnou náladu, můžete si v eshopu pořídit krásné dárkové sady svíček. Inspirujte se širokou nabídkou.