Společnost GLOBÁL spol. s r.o. realizuje unikátní developerský projekt v centru Plzně

Realitní a developerská společnost GLOBÁL, s.r.o. má bohaté zkušenosti v oblasti prodeje nemovitostí a výstavby bytů již od roku 1992. Aktuálně se zabývá realizací atraktivního projektu v centru Plzně. Jde o výstavbu bytového domu Truhlářská s celkovou kapacitou 59 bytů.

BD Truhlářská nabízí šanci na moderní bydlení v centru Plzně

Bytový dům Truhlářská v Plzni s celkovou kapacitou 59 bytů je navržený v souladu s Územní studií lokality Rychtářka (SUNCAD 2020). Tvar domu je směrem k řece rovnoběžný s řekou Mží a vytváří tak pohledovou nábřežní linii. 

Nákupem bytu můžete získat výhled na řeku anebo z vyšších pater na Katedrálu svatého Bartoloměje. Pro residenty v 6.NP je garantováno výhradní užívání střešní zelené zahrady s bazénem.

Bytový dům má 2 vjezdy. Jeden je od Saského mostu do 1.NP. Druhý vjezd je z nově vytvořeného předprostoru a pomocí rampy svádí auta do suterénu. Hlavní pěší nástup je také z tohoto místa.

Počet volných bytů ubývá

Rezervujte si volný byt včas! Aktuální přehled volných bytů si prohlédněte na stránce NABÍDKA BYTŮ V BD TRUHLÁŘSKÁ. Bližší informace získáte v pondělí až pátek od 9h do 16h na telefonu 602 135 003 Mgr. Ilona Štruncová nebo můžete využít kontaktní email info@realityglobal.cz.

O společnosti GLOBÁL, s.r.o.

Firma byla založena v roce 1992 a má tedy dlouholetou tradici na trhu s nemovitostmi. Při prodeji nemovitostí zmíněná společnost pomohla již stovkám klientů.

GLOBÁL se zabývá developerskou činností, výstavbou a prodejem nových domů, bytů a vil. Ty mají vysokou úroveň, kvalitu a příznivou konkurenční cenu.

Více se dozvíte na stránkách www.realityglobal.cz.