Víte, jak vybrat instalatéra k naprosté spokojenosti?

Pustili jste se do stavby domu svépomocí, tak jako to dělá stále více Čechů? Anebo jen rekonstruujete stávající bydlení? Spoustu věcí si možná uděláte i bez asistence odborníků, ale přesto jsou věci, které je lepší svěřit zkušeným profesionálům. Na mysli máme záležitosti související s instalatérstvím, tedy s rozvody vody, topení a plynu. Bez předchozích zkušeností a patřičného vybavení byste se do instalatérských prací neměli pouštět. Prozradíme vám, jak poznat kvalifikovaného instalatéra, který se o vše potřebné postará.

Následující text jsme připravili ve spolupráci s plynaři, topenáři a vodaři Plzeň z řemeslnického cechu EKOMPLEX.

dnesnibydleni.cz_remeslnici_Ekomplex_01

Instalatérů je jako máku, ale vybrat si mezi nimi skutečného odborníka, je umění. Rozhodně byste neměli podléhat vidině úspory a nekývat na první výhodnou nabídku. Uvědomte si, že pod nejnižší cenou se obvykle skrývá odbytá práce, použití nekvalitních materiálů a nedodržení technologických postupů.

Dobrý instalatér má dostatek zkušeností v oboru, patřičnou kvalifikaci (kterou může prokázat) a reference.

Někteří instalatéři – jednotlivci nabízí až neuvěřitelný rozsah služeb. Což je důvod, proč se mít na pozoru, protože instalatérství je velmi rozmanitý obor. Vodaři, topenáři a plynaři Plzeň podotýkají, že pokud kompletní služby nabízí větší firma, je to v pořádku. Jmenovitě EKOMPLEX disponuje dostatečným množstvím kvalifikovaných profesionálů, kteří pokrývají veškeré instalatérské služby.

Pokud vám však práce od A do Z přislíbí jediný instalatér, je nepravděpodobné, že by měl hluboké znalosti ve všech odvětvích instalatérství.

dnesnibydleni.cz_remeslnici_Ekomplex_02

Najmete-li si špičkové instalatéry, mezi které patří také vodaři, plynaři a topenáři Plzeň z EKOMPLEXU, nebudete litovat. Realizace rozvodů plynu, vody a topení dopadne na výbornou, aniž byste museli řešit zbytečné komplikace a průtahy.