Už žádné další stěhování, dřevostavbu si zamilujete

Vysoký životní standard v bydlení by si přál pro svou rodinu každý. Pod takovou rodinnou idylkou se skrývá nejčastěji rodinný domek se zahrádkou, kde budou děti vyrůstat ve zdravém prostředí a vy zde najdete konečně klid a pohodu.

Takových snů se rozhodně nevzdávejte, proměnit je v realitu může být snadnější, než se zdá a to prostřednictvím nových technologiích výstavby, které jsou ve všech ohledech vyspělejší, než u zděných domů, a přitom stojí méně peněz. Řeč je zejména o dřevostavbách, ty se staly hitem 21. století a i když u nás nemají takovou tradici, jako zděné domy, svými parametry si je většina lidí ihned zamiluje.

Postavte si dům ještě letos

main (5)Víte o to, že výstavba dřevstavby trvá pouhé 3 měsíce? Je to neuvěřitelně krátká doba, v porovnání s ostatními domy. Zapomeňte však na zedníky, dřevostavby buduje v tuzemsku společnost HP DOMY s.r.o. Základní konstrukci domů tvoří masivní a KVH hranoly, které domu zaručí pevnost a stabilitu. Dřevstavby na klíč jsou na vrcholu popularity, jejich nízká cena a luxusní vzhled vás snadno zlákají. Jedná se o revoluci v rodinných domech, jelikož jsou dřevostavby finančně dostupné pro stále více lidí, kteří se už nemusí omezovat pouze na zažité standardy.

Skutečný komfort

main (8)Vzhled samotné dřevostavby vás dostane, na první pohled byste totiž ani neřekli, že se jedná o dřevostavbu, od luxusních zděných domů jsou k nerozeznání. Rozdíly tu však přeci jen jsou a dost významné. Prvním z nich je dokonalá izolace, o kterou se starají desky FERMACELL a izolace ISOVER. Domu zajistí minimální ztrátu tepla, ten je díky inovativním materiálům nízkoenergetický, skvěle tlumí hluk a také je velmi prostorný. O větší prostor se zde starají štíhlé obvodové stěny, díky kterým získáte až o 15 m2 více místa, než byste měli se zděným domem. Dřevostavby jsou též velmi odolné a s dlouhou životností. Nabízí se vám jako bungalovy i velké rodinné domy, ze kterých jistě najdete ten pravý pro vaší rodinu.