Levné stěhování v Brně

Kdo by někdy nepoužil rčení, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Stěhování znamená pochopitelně spoustu starostí, ovšem pokud využijete služeb levné stěhování Brno, které provádí firma Gradas, budou vaše starosti minimální. Firma se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří i těžkých břemen.

Stěhování domácností

Pracovníci společnost Gradas mají bohaté zkušenosti se stěhováním nejrůznějších věcí, od nábytku až po složitá strojní zařízení. Nábytek vám demontují pomocí kvalitního nářadí Bosch a na novém místě jej pochopitelně opět smontují. Nemusíte mít obavy z poškození nábytku či jiných převážených věcí, neboť všechny firemní vozy jsou skříňové, celočalouněné a prachotěsné. Pracovníci firmy využívají při stěhování bytů a domů i různé technické pomůcky, jednak k usnadnění práce, a jednak k zabezpečení převážených věcí proti pohybu.

levné stěhování Brno - těžké břemeno, vodní nádr, stroj

Stěhování firem a kanceláří

Stěhovat celou firmu či kanceláře znamená především perfektní organizaci práce. Můžete si sami vytvořit harmonogram postupu prací, nebo tento úkol svěřit stěhovací firmě Gradas, které k tomu vyčlení jednoho koordinátora, který bude celý postup řídit k vaší plné spokojenosti. Se stěhováním firem je obvykle spojeno i stěhování těžkých břemen. Zkušení zaměstnanci firmy Gradas si poradí i s těžkými trezory nebo stroji.

levné stěhování Brno - těžké břemeno, vodní nádrž, klavír

Výhody stěhování

Firma Gradas provádí stěhování za nejnižší ceny v Brně, ovšem také v patřičné kvalitě, rychle a bez problémů. Nezaměřuje se pouze na Brno a jeho okolí, ale stěhuje po celém území ČR. Jelikož není firma plátcem DPH, jsou ceny o 21% nižší než u konkurence. Kalkulace je prováděna zdarma, stejně tak zákazník neplatí příplatky za práce o víkendech, ani při stěhování do vyšších pater. Po Brně se naplatí kilometrovné. Podle potřeby můžete také zdarma obdržet obalový materiál, kartonové krabice na nádobí apd.

Doplňkové práce

Se stěhováním souvisí také vyklízení jakýchkoliv prostor, včetně likvidace odpadu. Zdědíte-li starý dům, neobývaný objekt nebo potřebujete vyklidit výrobní halu, to vše firma Gradas zvládá. V rámci stěhování si můžete objednat i vymalování domácnosti či kanceláří, drobné opravářské a stavební práce, natírání nábytku, dovoz a pokládku koberců a další služby, které si můžete objednat na kontaktu: jednatel Dominik Laca, tel. (+420) 606 458 202 nebo email brno@stehovanigradas.cz.