Úspora peněz při vytápění teplovodní krbovou vložku

Kromě těchto důvodů jsou důležité i možnosti vytápění celého domu, pokud si pořídíte krbovou vložku s výměníkem. Topení tímto způsobem patří k nejlevnějším a rovněž výkon krbových vložek je dostatečný, abyste mohli pohodlně vytápět i několik místností. Teplovodní krbové vložky se připojují na rozvody v domě. Systém obsahuje akumulační nádrž a ohřátá voda může vyhřívat dům pomocí radiátorů. Ještě efektivnější je instalace podlahového topení, do kterého proudí voda ohřátá krbovou vložkou.

teplovodni-krb-rez

Současný trh nabízí řadu nejrůznějších krbových vložek, které mají různý výkon, způsob prosklení přikládacích dvířek a také různé možnosti jejich obestavění, což je nejnovější trend. Mezi různými značkami se rozhodně neztratí české krbové vložky, zejména BeF Home, Romotop, Aquador které lze pořídit za přijatelné ceny například u firmy PLASTER-COLOR, Stavebniny & Krby. Tato společnost vystavuje všechny uvedené výrobky ve své prodejně, kde si je můžete nejen prohlédnout, ale zároveň se poradit, která vložka by pro vaše potřeby byla optimální.

3d-dum-voda-rendr-30final

Nejde jen o výběr konkrétní krbové vložky, ale také o způsob instalace při dodržení potřebných technických a bezpečnostních podmínek. To vše se v prodejně dozvíte, neboť ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně, aby konečné řešení bylo nejen v souladu s platnými normami, ale vedlo k vaší naprosté spokojenosti.

bef-aquatic-wh-v80

Pro lepší názornost si můžete nechat vysvětlit zapojení a fungování teplovodního krbu, který je v prodejně vystaven a je v provozu. Krbové vložky s teplovodním výměníkem jsou ideálním řešením v rodinném domě, rekreační chalupě, která se po zateplení může obývat celoročně, ve venkovských usedlostech, penzionech a horských chatách zejména v podhorských oblastech, kde je dřevo nejdostupnějším palivem.