Toužíte mít na svém domě tradiční šindele?

Pořídili jste si chalupu, které chcete zachovat její původní ráz? Zdědili jste roubenku, která potřebuje nové šindele? Máte rádi tradice, které jsou roky osvědčené, ale současně si zakládáte na kvalitních výrobcích, které skvěle vypadají a odolávají zubu času? Ráz celé chalupy, roubenky nebo památkově chráněného domu podtrhnou klasické šindele, jejichž unikátní ruční výrobu můžete obdivovat a následně objednat na webových stránkách sindel-stresni.cz, které provozuje rodinná firma Drlík, ta se zabývá nejen výrobou dřevěných šindelí.

Objevte krásu dřevěných šindelí

Rodinná firma se zabývá výrobou dřevěných šindelí již od roku 1990, kdy bylo možné se plně věnovat tomu, co umíte a děláte s nadšením. Rodinná firma Drlík dřevěný štípaný šindel nejen vyrábí, ale také vám je namontuje na celém území republiky. Dřevěné šindele jsou vždy jednotlivě ručně opracované pořízem, proto je jejich kvalita vysoká.

Pokud si nebudete jisti s výběrem správných šindelí, pracovníci firmy Drdlík vám ochotně poradí, vysvětlí všechny klady a zápory, pomohou vybrat správné dřevo na výrobu šindele.

Inovace štípaných šindelí

Unikátním výrobkem, patentovaným Josefem Drlíkem – zakladatelem rodinného šindelářství – je plastová šindel, která je na první pohled od dřevěné šindele nerozeznatelná. Tato střešní krytina má natolik všestranné použití, že se dá použít prakticky kdekoliv. Plastové šindele jsou vyráběny z recyklovatelného plastu a uplatnění našly zejména u památkové chráněných objektů.

Dřevěné obklady na stěnu

Kromě šindelí se společnost zabývá také prodejem dřevěných obkladů na stěnu. Pokud máte rádi útulnost, chcete ze svého obydlí vytvořit domov, jsou dřevěné obklady tím pravým řešením. Interiér proměníte v oázu klidu, do které se bude ráda vracet celá rodina.