Stěnové sádrokartonové topné panely Soffio – vyhřívejte váš domov úsporně a jednoduše, ale efektivně

Soffio vytápění znamená:

 • sálavé vytápění bez použití elektřiny
 • přímý zdroj infračerveného záření
 • snížení přímých nákladů
 • rychlá a jednoduchá montáž

Díky využití inovačního topného systému, který tvoří oběh vody a uzavřené trubky s hřejivým plynem, dosáhnete příjemného pocitu tepla za nižšího výkonu než v případě podlahového vytápění. Soffio vytápění je úsporné a efektivní.

Proč si zvolit Soffio vytápění?

 • Snížíte provozní náklady
  Ve srovnání s podlahovým vytápěním budou vaše provozní náklady až o 39% nižší. Pro vytápění 120 mdomácnosti potřebujete pouze 5 litrů vody. U podlahového vytápění je to několik desítek litrů.
 • Dosáhnete stejného tepla při nižším výkonu
  Díky využití inovačního topného systému, který tvoří oběh vody a uzavřené trubky s hřejivým plynem, dosáhnete příjemného pocitu tepla za nižšího výkonu než v případě podlahového vytápění.
 • Topíte pomocí infračerveného záření
  Infračervené záření je výkonnější za stejné teploty oproti konvenčnímu vytápění. Neohřívá totiž vzduch, ale přímo vás. Infračervené paprsky nevíří prach a rovnoměrně rozkládají teplotu v celé výšce prostoru. Navíc mají blahodárné účinky na lidský organismus.
 • Rychlá a jednoduchá montáž
  Montáž probíhá stejně jako u standardních desek (stejná tloušťka). Může být maximálně využit celý prostor, bez narušení vzhledu místnosti. Kolektor a trubky snadno a rychle zamaskujete podlahovou lištou. Můžete topit už po několika hodinách od zahájení montáže.
 • Soffio vytápění je bezpečné a spolehlivé
  Trubky s plynem nejsou vzájemně ani přímo propojené s napájecím systémem. V případě poškození (téměř nemožné) nedochází k úniku vody nebo plynu z celého systému, ale pouze z jedné trubky. Topné médium je přírodní plyn o označení R600, který nneí zdraví škodlivý, je neutrální pro životní prostředí a jeho množství v topném tělese je konstantní po celou dobu vytápění. Není potřeba ho doplňovat, ani nehrozí únik.
 • 30 let záruka
  Garantujeme 30 letou záruku v případě, že montáž provede námi akreditovaný instalatér.

Kde lze využit Soffio vytápění?

Odpověď je jednoduchá – všude. Soffio vytápění hodí se především do dřevostaveb, klasických zděných novostaveb, činžovních domů, kancelářských prostor nebo rekonstruovaných a modernizovaných bytů. Je to ideální řešení pro čekárny a sály v zdravotnických zařízeních, učebny ve školách a školkách, pokoje v hotelech, penzionech atd. Soffio vytápění hodí se i do šikminy – minimální požadovaný sklon je totiž 10°.