Sháníte levné ubytování v Ostravě pro své zaměstnance?

Ostravský kraj je známý velkým množstvím výrobních hal, stavebních a montážních firem a společnostmi, které se zabývají strojírenstvím a samozřejmě dominantní ostravské ocelárny. Bohužel, pro tyto výhradně mužské práce, firmy marně na Ostravsku shání zručné a šikovné dělníky a proto se často uchylují k náborům v jiných městech nebo i v sousedních státech s pomocí pracovních agentur. Máte možnost přijmout dělníky odjinud a zabránit tak dalšímu odmítání zakázek a jediné, co vám v tom brání je sehnání adekvátního ubytování? Ubytování pro zaměstnance, kde bude čisto a vše potřebné naleznete na prodante.cz.

Ubytovna je ideální řešení

Ubytovna Ostrava ubytuje vaše zaměstnance ve 2 – 3 útulných lůžkových pokojích s novým, moderním vybavením, včetně ledničky. V areálu ubytovny mají k dispozici kuchyňku a společné sociální zařízení. V rámci ubytování mohou využívat wi-fi připojení. Ubytovna je určena pouze pro pracující a zaměstnané muže.

V blízkém okolí ubytovny mají zaměstnanci k dispozici restauraci s celodenním stravováním a poblíž je také market. Parkování je v ceně ubytování.

Zajištěním ubytování pro zaměstnance o mnoho stoupne možnost příjmu nových perspektivních zaměstnanců, kteří pomohou vaši společnost posunout dál v rozvoji, zvýšíte svou produkci a tím i váš zisk. Část zisku můžete rozdělit mezi své zaměstnance nebo zajistit další benefity a to může být impulsem pro další zájemce pracovat ve vaší firmě.

Dojíždíte do Ostravy za prací?

Pak i pro vás je možnost využít levné ubytování Ostrava. V Ostravě tak můžete setrvat pouze během pracovních dní a na volno, můžete jezdit domů za rodinou nebo přáteli.

Z ubytovny se snadno dostanete i do okolních měst – Karviné, Havířova, Frýdku-Místku, Bohumína – pokud máte práci v některém z těchto měst, dojíždění z ubytovny v Ostravě nebude pro vás žádným problémem ani časovou zátěží.