Chystáte se k sestavení vaše nové kuchyně?

Konečně vám přivezli vaší vysněnou kuchyň a nemůžete se dočkat až své rodině v ní ukuchtíte první luxusní jídlo? Ovšem zatím stojíte uprostřed místnosti plné krabic a čeká vás plno těžké práce. S velkou chutí se pustíte do sestavování poliček a skříněk, ale po chvíli zjistíte, že vaše akumulátorová vrtačka na to nestačí a vypoví vám službu. Také to znáte? Běžné vrtačky zakoupené v hypermarketech vám moc dlouho nevydrží. Mrkněte na Stanley-fatmax.cz, kde seženete vysoce kvalitní nářadí.

Kvalita především

Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci – citát z jedné reklamy, která běžela v 80. letech minulého století, přesně vystihuje koncept společnosti Stanley. Jejich kvalitní nářadí vám bude sloužit několik let bez jakýchkoliv potíží i při náročné rekonstrukci celého domu. Nehrozí vám, že poběžíte koupit novou vrtačku každý rok.

Obrovský výběr aku vrtaček, elektronářadí, ručního nářadí, laserové techniky, ale také úložných boxů, kufrů a ostatního vybavení vás přesvědčí, že společnost Stanley fatmax patří mezi naprosté profesionály ve svém oboru. S takovým nářadím bude pro vás hračkou nejen složení vaší vysněné kuchyně, ale také náročnější úkoly nebo rekonstrukce celého domu.

Bezuhlíkové aku vrtačky

Znáte ten pocit, kdy z vrtačky létá plno prachu a vám smítko skončí v oku? Použitím bezuhlíkové akumulátorové vrtačky vám toto odpadá, současně se tím prodlouží výkonnost baterie. Kromě této velké výhody mají aku vrtačky firmy Stanley fatmax nastavenou úsporu času vrtání, máte stále na očích stav nabití baterie, se zabudovanou LED svítilnou vše dobře uvidíte, díky šikovnému háčku si ji můžete zaháknout za pásek a máte ji stále po ruce. Ačkoliv jsou vrtačky velmi pevné a robustní, nijak to neovlivňuje jejich nízkou váhu a velmi snadné používání.