Se získáním peněz na své projekty vám pomůže třeba váš vůz

Jak funguje zastavárna určitě každý ví. Dáte do zástavy nějakou věc a obdržíte peníze. Víte ale, že existuje také autozastavárna? Na rozdíl od běžných zastaváren zde nemusíte auto nechat, ale můžete jej nadále normálně používat. Navíc můžete získat bezkonkurenčně výhodnou finanční půjčku, kterou můžete použít úplně na cokoliv. Celé vyřízení netrvá déle než 15 minut, po kterých odjedete se svým vozidlem a s penězi v kapse.

Co musíte udělat?

Předně musíte vlastnit automobil, nebo mít oprávnění disponovat s firemním vozem. S autem přijedete na některou regionální pobočku Autozastavárny, které sídlí ve všech krajských městech. Ještě před tím si domluvte schůzku, aby vše proběhlo k vaší spokojenosti. Volat můžete v kteroukoliv denní dobu 7 dní v týdnu, nebo vyplníte online formulář a pracovník autozastavárny se vám ozve. Pokud byste nemohli přijet, může za vámi pracovník přijet kamkoliv na území Česka s penězi, které tak získáte ihned bez byrokratických formalit, navíc 24 hodin denně. Zástava automobilu neznamená, že jej nebudete moci dál používat. Můžete si totiž vybrat ze dvou variant. Buď můžete své auto ponechat na zabezpečeném parkovišti a zaplatit manipulační poplatek ve výši 2%, nebo s autem odjet po zaplacení manipulačního poplatku 2,5%. Pro ponechání auta v areálu autozastavárny je třeba mít od auta dva klíčky a vozidlo musí být havarijně pojištěné.

Jaké jsou výhody zástavy auta

Největší výhodou je, že můžete se svým autem dál jezdit do zaměstnání, vozit děti do školy, za nákupy i zábavou, a to vše bez jakéhokoliv omezení. Autozastavárna se nezajímá o vaši bonitu, nevyžaduje žádné dokládání příjmů ani účelu, na jaký chcete půjčku použít, ani nemusíte mít žádného ručitele. Auto ocení pracovník autozastavárny spolu s vámi podle stavu, vzhledu, výbavy, počtu najetých kilometrů a stáří vozu. Výše půjčky se určí na základě vašich konkrétních potřeb, přičemž není nutné si půjčovat maximální částku. Můžete získat částku až do výše 80% ceny auta. Dobu zástavy si můžete sami určit, a to v rozsahu od 1 týdne až do 12 měsíců. Zastavit lze jakýkoliv typ a značku vozidla, ale také motocykl, loď či malé letadlo. V každém případě obdržíte peníze v hotovosti na ruku.