S čím vám pomůže bytový architekt?

Přemýšlíte o razantní změně ve vašem interiéru? Stále více lidí přemýšlí o tom, že využije služeb profesionálů k tomu, aby jim zajistili krásný interiér. Ne každý má takový cit a znalosti, aby dokázal vytvořit interiér, který bude dobře vypadat a podléhat současným trendům. Interiér našeho domova je místem, kde strávíme výraznou část života a než udělat zbytečnou chybu, vždy je vhodné, aby vám tyto prostory pomohl realizovat odborník.

Bytový architekt a designer

Jestliže bude rekonstrukce interiéru zahrnovat i bourání zdí nebo teprve plánujete stavbu domu, bytový architekt si poradí s technickou stránkou dispozic bytu, bytový designer následně tyto dispozice upraví tak, aby zde vznikl požadovaný interiér. Vždy se vyplatí obrátit na studio, které má s návrhy a realizacemi interiérů bohaté zkušenosti. Skvělou volbou je studio Compo Interiéry, tato společnost má zkušenosti již od roku 1993, navrhla a realizovala již nespočet komerčních i soukromých interiérů. Jednou ze služeb je výroba nábytku na míru, aby byl zcela originální a vyhovoval rozměrům dané místnosti. Možnosti společnosti jsou prakticky neomezené a váš interiér může splňovat i ty nejdivočejší představy.

Návrh interiérů

Veškeré rekonstrukce začínají vždy tím, že se udělají návrhy interiérů. Návrh je nesmírně důležitý, protože vám umožní, abyste viděli, jak bude váš interiér vypadat ještě dříve, než se s rekonstrukcí začne. Nejprve se udělá zaměření, aby se mohl nakreslit půdorys a dispozice. Následně se rozvrhne rozmístění nábytku, poté se vyberou vhodné materiály a barvy. Následně se udělá návrh interiéru. Na základě vašich připomínek se pak bude návrh upravovat, dokud nebude splňovat vaše představy. Následně se připraví výrobní dokumentace a po odsouhlasení všech kroků začne realizace. V této fázi už se můžete těšit a svůj nový interiér.