Jak rozdělit snadno a s malými finančními náklady velký obývací pokoj

Máte velký obývací pokoj a potřebuje jej rozdělit? Podívejte se na to, jakým způsobem lze váš pokoj upravit. Tato řešení jsou snadná a nejsou ani finančně náročná.

Podívejte se s námi na některé tipy, které pomůžou uspořádat váš velký prostor tak, abyste jej mohli využít co nejsmysluplněji.

Sloupky a části stěn

Velice jednoduchý a přesto skvělý a účinný způsob, jak rozdělit velký prostor. Sloupky a části stěn jsou ideálním řešením, jak rozdělit prostor. Také je to velmi moderní řešení pro velké a otevřené místnosti.

Volné zdi můžeme využít pro umístění nástěnných dekorací, které skvěle doladí příjemnou atmosféru nově vzniklého prostoru.

Záclony

Tato dekorace nemusí zdobit pouze vaše okna či dveře. Záclony jsou velmi jednoduchý a nenáročný způsob, jak rozdělit velký prostor. Kromě toho vás nebudou stát celé vaše jmění a můžete je kdykoli vyměnit či odstranit a to bez jakékoli úhony.

Nábytek

Rozdělená místnost vypadá nejlépe, pokud je dělení nenápadné a spontánní. Může to být například právě pomocí nábytku. Mohou to být policové stěny, konferenční stolek, sedačka či pohovka. Velice snadno tak naznačíte, že každá část místnosti je připravena pro jiný druh činnosti.

Přírodní rozdělovače

Proč nepoužít ve svém domově trochu přírodního materiálu – větvičky či větve, které vnesou navíc do našeho domova svěží přírodu. Vytvoříte tak originální dekorace, které navíc rozdělí a zútulní váš obytný prostor.

Posuvné dveře

Posuvné dveře jsou skvělým nápadem, protože nabízejí několik možností strukturování a šanci získat více vzhledů.

Mohou být umístěny ve stěně, zavěšeny či skryty v panelech. Pokud máte obavu, že díky posuvným dveřím bude nově vzniklý prostor tmavý, použijte dveře prosklené.

Posuvné dveře nabízejí dokonalé řešení pro rozdělení vašeho prostoru neboť v nabídce naleznete celou řadu různých barevných varianty, materiálů i originálních provedení. Snadno tak naleznete takový druh, který bude vyhovovat vašim potřebám.