Rolety den a noc jsou stále populárnější

Snad v každé domácnosti dnes nechybí stínění. Je důležité nejen pro zajištění soukromí, ale také pro možnost regulace světla, které do interiéru proudí. Většinou se lidé rozhodují mezi tím, jestli si vybrat rolety nebo žaluzie. Na trhu jsou stále populárnější rolety den a noc, čím je to způsobeno? Jedná se totiž o stínění, které kombinuje výhody rolet a žaluzií zároveň.

Zajistěte si stylové rolety den a noc

Tyto rolety zaujmou nejen svou funkcí, ale také svým vzhledem, obzvláště atraktivní jsou exkluzivní dvojité rolety den a noc. Kombinují dva systémy, najdeme zde vodorovné pruhy, které střídají průhlednou a neprůhlednou tkaninu. Jak se látka posouvá, tak se průhledná tkanina překrývá neprůhlednou. Díky tomu můžete regulovat, kolik světla do místnosti pronikne. Rolety jsou velmi výrazným prvkem interiéru, který se z velké části podílí na jeho celkovém vzhledu. Vyplatí se nechat si udělat rolety den a noc na míru.

Zajistí vám je zkušená společnost Invence.net s.r.o., která je tu pro vás již od roku 2008. Zajistí vám jak realizaci rolet den a noc, tak i jejich montáž a to jak v Praze, tak i po celém území České republiky. Tyto rolety můžete ovládat buď za pomoci řetízku nebo elektrického ovladače. Montáž může být realizována čelně na zeď, do okenního výklenku nebo do stropu. Tyto rolety nemají jednotný vzhled, ale naopak může být vzhled plně přizpůsoben vašim požadavkům. Přímo na webu společnosti Invence.net naleznete vzorník látek a materiálů. S jeho pomocí zajisté snadno vyberete takový vzor, který se do vašeho interiéru bude hodit nejvíce. Proč mít jen obyčejné rolety nebo žaluzie, když můžete mít vysoce atraktivní řešení, které pozvedne vzhled celého interiéru. Montáž rolet den a noc není náročná a můžete počítat dokonce i se zárukou 5 let. Inspirujte se nabídkou webu, který kromě těchto rolet nabízí i širokou nabídku dalších druhů stínění. Web je přehledně rozdělený a jednotlivé produkty jsou detailně popsané, takže vždy budete vědět, co vybíráte.