Rezidence Hlubočepská, to je bydlení snů

Developerský projekt Hlubočepy je zaměřen na všechny, kdo jsou již velkoměstským ruchem unaveni, ale zároveň se nechtějí vzdát jeho výhod. Nové byty na prodej Hlubočepech okouzlí svou moderností a atraktivní polohou.

Hlubočepy, to je klid i dostupnost

Rezidence Hlubočepská se nachází kousek od přírodní rezervace Prokopské údolí a nedaleko tekoucího Dalejského potoka. Celé Hlubočepy jsou klidnou čtvrtí s romantickým venkovským nádechem. Po hlavní ulici, lemované převážně rodinnými domy, se lze snadno dostat až k Barrandovu. Silnice přitom vůbec není rušná a díky nedávno zbudované železnici je ideální k rychlé a pohodlné přepravě. Do centra Prahy se tak lze bez problémů různými způsoby dostat za deset minut.

Novostavba bytu přináší mnoho příjemných možností

Novostavby bytůRezidenci Hlubočepská jsou ekonomicky výhodné a právě dokončené bytové jednotky jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Všechny disponují sklepem i garáží a je v nich zajištěn bezbariérový pohyb. Klasické byty nabízí balkon nebo terasu, u mezonetů si můžete zvolit mezi balkónem či lodžií. A ten výhled! Přímo do přírody zvoucí k prožití klidných víkendů a příjemnému odpočinku.

Kvalitní vybavení novostaveb

10

Každá novostavba bytuRezidenci Hlubočepská je zbudována podle standardů umožňujících maximálně luxusní pobyt bez sebemenších problémů. Pozornost byla zaměřena na každý prvek, ať už se jedná o kvalitní keramické obklady v koupelně nebo o plovoucí, rovněž prvotřídní laminátové podlahy Kronotex. Místnosti jsou prostorné a ke každému bytu přísluší vlastní kotel Vailant.

Byty jsou vhodné taktéž pro rodiny s dětmi, které si užijí báječné dětství v dosahu přírody, aniž by se vzdaly výběru optimálního studia. Rezidenci si oblíbí úplně každý. Tyto nové byty v Praze a přesto v přírodě jsou tím nejlepší řešením pro spokojený život.