Retenční nádrž snadno i levně

Chcete učinit vaši domácnost soběstačnější a ušetřit výdaje na vodu? Pak jste jistě již zvažovali i pořízení retenční nádrže na dešťovou vodu. Retenční nádrž je oblíbeným nástrojem, který využívají rodiny po celé republice právě pro tento účel. Dešťová voda, kterou je nádrž schopná zadržet, vydrží takové domácnosti až 3 týdny. Jedná se tedy o skutečně významnou úsporu.

Pokud však rodinám doposud něco stálo v cestě při pořizování retenčky, pak to pravděpodobně byla složitost celého procesu. Nejprve ze všeho totiž musíte získat projektovou dokumentaci od kvalifikovaného specialisty, z nichž většina má bohužel plný kalendář na měsíce dopředu. Kromě tohoto čekání musíte také získat povolení úřadů a to v souladu s místními regulemi. To je velmi vyčerpávající, jak si asi dokážete představit.

Naštěstí tu jsou však i alternativní způsoby řešení. Jedním z nich je například společnost ZAKRA s.r.o., se kterou můžete retenční nádrž realizovat mnohem snadněji. ZAKRA je projekční kancelář, která klientům obstarává projektové dokumentace. Kromě toho ale dokáže zařídit i ono úřední povolení a dohlédnout na dotažení celé záležitosti.

Zájemce jistě rád využije vstupní konzultace zdarma, při které probere se specialistou veškeré detaily projektu, nechá si zodpovědět všechny dotazy a vyjasnit nesrozumitelné. Kromě toho na blogu najdete také mnoho informací, které vám jistě pomohou. Mrkněte na článek Jak funguje retenční nádrž.