Objevte výhody veřejného solárního LED osvětlení

Veřejné osvětlení je nezbytné v každé obci a většina lidí ho považuje za samozřejmost. Je s ním osvětlena většina hlavních míst, existuje však mnoho míst, kde je to ekonomicky nevýhodné nebo kam je obtížné dostat připojení k elektrické síti. Často jde o místa, kde se i v nočních hodinách pohybují lidé a je žádoucí zde osvětlení zajistit. Naštěstí existuje velmi výhodné a soběstačné řešení ve formě solárního veřejného LED osvětlení. Jde o moderní osvětlení, které zajistí dostatek světla jako běžné osvětlení, ovšem s tím rozdílem, že je inteligentní a zdrojem energie jsou solární články, které přes den nabíjí akumulátory, které v noci zajistí dostatek energie, aby lampa dokázala svítit dostatečně dlouho.

Řada výhod

Solární veřejné LED osvětlení může využít každá obec, která disponuje místy, kde osvětlení chybí a není na místě možnost připojení elektrického zdroje z hlavní sítě, může jít o cesty, parkoviště a mnoho dalších míst. Vše je umístěno na kvalitním ocelovém sloupu. Solární panel má výkon 90 nebo 180 Wpp. Výkon 90Wpp je vhodný pro místa, kde je dostatek světla, pokud je na daném místě méně světla, použijí se 2 solární panely, aby bylo dosaženo lepších podmínek. Tomuto osvětlení nechybí soumrakové čidlo, které dokáže lampu rozsvítit podle okolního světla. Lampa svítí v úsporném režimu a disponuje pohybovým čidlem, které při zaznamenání pohybu rozsvítí lampu na plný výkon. Akumulátory jsou umístěny v ochranné plastové skříňce a lze ji instalovat na stožár nebo do země. Kapacitu AKU boxu si můžete zvolit.

Objevte všechny výhody tohoto osvětlení a sice přímo na stránkách výrobce Ledeos.cz. jde o rodinnou firmu, která vyrábí úsporné LED osvětlení, alternativní veřejné osvětlení napájené alternativní solární energii a varovné, informační systémy. Mezi její produkty patří i bezdrátový rozhlas, který je vhodný pro všechny obce.

Tip na článek – Osvětlení zahrady musí být nejen stylové, ale hlavně funkční a praktické