Regálové systémy

Snahou každého výrobce či obchodníka je maximálně uspořit místo a zároveň mít své výrobky, zboží nebo materiál přehledně uložen. Tento požadavek vám splní regálové systémy určené pro výrobní podniky, sklady, obchody, knihovny, archívy a další prostory určené pro skladování. Kovové regály a policové systémy lze přizpůsobit jakémukoliv prostoru, který tak budete moci využívat naprosto efektivně a přehledně.

Regálové systémy, paletové regály a různé policové systémy nabízí slovenská společnost Regal Sistem, dodávající produkty koncernu Gruppo Metalsistem. Regály a další produkty z kvalitního materiálu vyrábí na vlastních krytých plochách. Díky spolupráci s renomovaným koncernem jsou veškeré produkty povrchově upravovány pozinkováním, což je zárukou nejen elegantního vzhledu, ale především velice dlouhé životnosti.

phpThumb_generated_thumbnail

Montáž a instalace regálových systémů je velice snadná, jelikož jednotlivé díly se do sebe zasouvají bez používání spojovacích materiálů. Předností regálových systémů je stabilita, pevnost, vysoká nosnost, ale také variabilita, neboť skladový systém lze kdykoliv změnit a přizpůsobit momentálním potřebám.

Využití regálových systémů

Regály lze využít v jakémkoliv provozu a prostředí. Kromě velkoodběratelů mohou tyto produkty použít i domácnosti a pořídit si například kvalitní a variabilní policový regál do spíže nebo do garáže. Policové regály pro ruční uskladňování jsou vhodné také do obchodů či kanceláří k ukládání krabic, drobného zboží, šanonů apd. Vybrat si lze ze široké palety rozměrů.

phpThumb_generated_thumbnailm

Další typy regálů

Konzolové regály jsou určeny pro ukládání tyčového materiálu, trubek, plechů, trámků, prken a dalšího rozměrného materiálu. Modifikací stacionárních regálů jsou patrové sklady a mobilní regály, které efektivně zvyšují kapacitu skladu. Pro obchody a prodejny jsou určeny obchodní regály, nabízené v široké škále rozměrů a variací včetně příslušenství.