Půjčovna dodávek Ostrava

Pokud někdo staví rodinný dům, musí šetřit každou korunu. Určitě si tak nebude kupovat užitkové vozidlo, když potřebuje občas dovézt nějaký drobnější materiál. Zrovna tak to bude v případě stěhování menšího nábytku. Pokud jste z Ostravy nebo okolí, tak vám v takovýchto situacích vytrhne trn z paty půjčovna dodávek Ostrava levně.

Výhody půjčení dodávky

Půjčení dodávky bude pro vás znamenat mnoho výhod, ať už jste fyzická osoba, nebo menší firma, pro kterou je zbytečné udržovat si vlastní vozový park a platit své řidiče. Především vám odpadnou starosti s údržbou vozidla, úhradou provozních nákladů, sledováním termínů servisních prohlídek a placení povinného ručení či havarijního pojištění. To vše zajišťuje půjčovna dodávek Ostrava MobilityRent.cz, která nabízí půjčení dodávky nebo mikrobusu za výhodnou cenu ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

K čemu je možné dodávku využít?

V dodávce můžete stěhovat nejrůznější věci a nábytek, převážet na stavbu různý materiál, pracovní nástroje nebo například zahradní techniku na svou zahradu. Půjčení dodávky v Ostravě je výhodné pro každého, kdo si právě láme hlavu, jak a v čem převézt nějakou věc. Kdo nemá žádné auto, a nemůže rychle sehnat někoho jiného, má v půjčovně dodávek v Ostravě spolehlivého partnera.

Za jakých podmínek lze dodávku půjčit

  • dodávku nebo mikrobus lze půjčit na krátkodobý i dlouhodobý pronájem
  • přijatelné ceny začínají na částce 450 Kč
  • ve vozovém parku jsou nové a pravidelně servisované dodávky a mikrobusy
  • u havarijního pojištění je spoluúčast od 2 tisíc Kč
  • k pronájmu si můžete vybrat některou ze 37 dodávek a 14 mikrobusů
  • ostravská půjčovna dodávek je otevřena 7 dní v týdnu včetně státních svátků i s možností přistavení dodávky či mikrobusu po celé České republice
  • firmy i jednotlivci mohou využít tzv. Shuttle servis, což je půjčení s řidičem bez kauce, případně i s anglicky mluvícím
  • novinkou je možnost vrácení dodávky na jiné pobočce, než byla zapůjčena. Dodávku či mikrobus si půjčíte v Ostravě a vrátíte ji třeba v Praze, Brně či na jiné pobočce v ČR.