Prozi projekt – individuální a typové projekty rodinných domů.

PROZI Projekční kancelář vznikla v roce 2001. Na projektech se podílejí zkušení projektanti s dlouholetou praxí. Všechny projekty stavební části pocházejí z dílny firmy. U specializovaných projektů (elektroinstalace, vytápění, voda, kanalizace, plyn, průkaz energetické náročnosti a požárně bezpečnostní řešení) udržujeme dlouhodobou spolupráci se stálými externími spolupracovníky.

Naše projekty bungalovů, projekty domů patrových u stavební části jsou od začátku zpracovány ve 3d formátu (vizualizace), proto je dům možno lépe představit včetně zhotovení počítačové animace, která je součástí každého projektu rodinného domu. Projektové práce rodinného domu jsou zaměřeny zejména na energeticko-úsporné až nízkoenergetické a pasivní projekty. Typové projekty rodinných domů a individuální projekty jsou zpracovávány z certifikovaných stavebních materiálů se zaručujícími statickými vlastnostmi.

Ohledně tepelných izolací, tak rodinné domy jsou navrhovány do doporučujících tepelných norem a lepších zaručující sníženou energetickou náročnost rodinného domu. Projekty rodinných domů po konzultaci se klientem řeší i způsob vytápění a ohřevu vody Projekty rodinných domů a projektové práce řeší vše se zákazníkem dle jeho přání Typové projekty domů možno prohlédnout na internetových stránkách firmy. Typové projekty bungalovů obsahují vše potřebné pro získání stavebního povolení, krom výkresů souvisejí s pozemkem. Jedná se o hloubku založení, situaci osazení s napojením na inženýrské sítě a průkazu energetické náročnosti. Projekt rodinného domu možno vyprojektovat jak cihlový tam montovaný, vše po domluvě se zákazníkem.

Cihlové domy jsou navrhovány u typových projektů do aktuálních trendů – broušené cihly (u individuálních projektů po konzultaci se zákazníkem). Montované domy (dřevostavby) jsou zejména navrhovány tak, aby nedocházelo k vlhkostním problémům a to zejména ke kondenzaci uvnitř konstrukce. V rámci projektové dokumentace rodinného domu jsou samozřejmostí u projekční kanceláře PROZI projekt i jiné služby – radonový průzkum, geologický průzkum , výškopisné a polohopisné zaměřování pozemků, finanční poradenství, energetické poradenství atd. V rámci tvorby projektu domu jsou i výpočty a to různých variant stěn.