Přáli byste si podlahu, která je podle současných trendů?

Výběr podlahy je jednou z činností, které se nedělají zrovna každý den a je dobré tomuto kroku věnovat dostatečnou pozornost, protože po nové podlaze můžete chodit i desítky let. Dlažba nebo dřevěné parkety přijdou mnoha lidem jako zastaralé a nefunkční řešení. Pokud chcete mít podlahy podle moderních trendů, nabízí se vám více možností a mezi nejlepší z nich patří laminátové a vinylové podlahy.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou vysoce elegantním řešením, kterým dokážete pozdvihnout vzhled každého interiéru. Na rozdíl od parket jsou tyto podlahy bezúdržbové a můžete je vybírat v mnoha barvách a s mnoha fascinujícími vzory. Tato podlaha může také dokonale imitovat parkety a nikdo nepozná rozdíl. Jejich výhodou je i vysoká odolnost, jsou odolné vůči oděrům i nárazům. Také se rychle realizují, když na podlahu spěcháte, laminátová je opravdu rychlým řešením. Vyrábí se lepením několika vrstev a vždy se vyplatí zvolit kvalitního prodejce, abyste si nekoupili náhražku z dřevotřísky. Pokud chcete vidět všechny krásné vzory laminátové podlahy, přečtěte si více.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou nadčasové a vždy šlo o ideální volbu pro každý interiér. Tyto podlahy vyrobené z polyvinylchloridu jsou neskutečně odolné, příjemně se po nich chodí a jsou také při chůzi velmi tiché. Současné výrobní postupy jsou velmi dokonalé a tato podlaha dokáže věrohodně imitovat jakýkoliv jiný povrch, od dřeva až po dlažbu, beton a mnoho dalšího. Jelikož jsou tyto podlahy antibakteriální a snadno se udržují, jsou vhodné i do domácností s dětmi, podlahu stačí čistit obyčejnou vodou a mopem. Dokonce ani pokládka není náročná, vinylová podlaha se lepí na podklad. Pokud podklad není rovný, použije se na něj vyrovnávací směs. Vinylová podlaha je neskutečně krásná a přitom levná. Pro více informací klikněte zde. S jejím výběrem do interiéru nikdy nešlápnete vedle a pokud se rozhodujete mezi vinylem a laminátem, obě volby jsou moderní a stylové.