Pronajmuté dodávky se mohou velice hodit

Asi každý z nás se setkal se situací, kdy je zapotřebí většího vozu. Někdy se může dodávka hodit na stěhování, zatímco jindy třeba na převoz nakoupeného nábytku. Ovšem většina lidí nemá k dispozici žádné velké vozidlo. V tu chvíli přichází na řadu pronájem dodávek. Díky možnosti pronájmu získáte vozidlo na potřebnou dobu a všechno si zařídíte. Společnost pronájem dodávek Praha navíc nijak nenavyšuje ceny a zapůjčení dodávky tedy vychází cenově dostupně.

Soukromníci i firmy a živnostníci

K dispozici jsou dodávky a užitkové vozy do 3,5 tuny, přičemž nehraje roli, zda si chcete vůz půjčit na krátkou dobu nebo na delší časové období. Kromě soukromníků si dodávky často půjčují také drobní živnostníci a firmy. Firma pronájem dodávek Praha jednoduše přijde vhod každému. Firma sídlí v Praze 9, ovšem s ohledem na vstřícné podmínky si pro dodávky jezdí i klienti ze širokého okolí. Veškerá vozidla jsou navíc ve skvělém technickém stavu, jemuž je věnována nejvyšší možná péče.

Nízké ceny pronájmu díky reklamě

Tým pronájem dodávek Praha dokáže nabídnout nejnižší možné ceny na trhu díky pronájmu reklamní plochy na vozidlech. Vozy jsou zapůjčovány každý den v týdnu od 8 do 21 hodin, avšak po dohodě si lze dodávku zapůjčit v jakoukoliv denní i noční hodinu. Na prvním místě je spokojenost zákazníků, takže se telefony nikdy nevypínají. Půjčovna dodávek Praha vybavuje vozidla platnými dálničními známkami a nechybí ani NONSTOP asistenční služba.