Pronájem dodávky se v mnohém směru vyplatí

Potřebujete rychle převézt materiál na chalupu, protože renovujeme podlahu? Nemáte jak rozvézt zboží, protože vám vaše auto vypovědělo službu? Vždy se najde řešení.

Pronájem dodávky nám v tomhle případě jistě vytrhne trn z paty. Budeme mít rozvoz zboží vyřešený a ještě můžeme dodávku využít k jinému účelu, například k převozu jiného nákladu. Je to optimální a hlavně rychlé řešení pro všechny, kdo potřebují co nejdříve spolehlivé řešení.

Výhody pronájmu dodávky

Vzhledem k tomu, že zapůjčení dodávky je velmi populární, využívá tento druh obchodu mnoho začínajících podnikatelů a živnostníků. Právě pro začínající podnikatelskou dráhu každého z nás by byla koupě užitkové dodávky velkou finanční investicí, kterou bohužel nenajdeme nikde na chodníku. V mnohých případech se tak ubíráme do banky a žádáme o úvěr, který se nemusí vyplatit. Právě pro tyto a jiné případy je určen pronájem užitkových vozů, které nám pomohou rozjet podnikání, odstěhovat babičku a nebo rozvézt materiál.

Z toho také vyplývá finanční stránka. U pronájmu dodávky se zavazujeme na měsíční splátku pronájmu, a přitom budeme mít auto k dispozici prakticky kdykoliv. Existuje také možnost dlouhodobého pronájmu, který může být až do 60 měsíců. Cenově se jistě vyplatí více, než krátkodobý pronájem, půjčovny tak mohou dát i nějakou slevu a to je jistě výhodné.

Další výhody pronájmu dodávky

Užitková dodávka má také výhody i ve své velikosti. přívěsný vozík není tak velký a mnohdy se nám na něj nevleze všechen náklad. V dodávce můžeme převézt daleko více nákladu a ještě jej budeme mít chráněný před nepříznivým počasím.

Pokud si pronajmeme dodávku na určitou dobu, další výhodou je, že se nemusíme starat o povinné ručení nebo jiné pojištění vozidla stejně jako se nemusíme starat o dálniční známku. Jediným našim úkolem je, doplňovat pohonné hmoty. Díky tomu tak máme přesný přehled o svých výdajích za auto a to také přispívá k lepšímu hospodaření naší firmy.

Zapůjčení dodávky pro stěhování

I to je možnost, jak využít pronajaté dodávky. Není tedy třeba zdlouhavě objednávat stěhovací firmu, kterou je potřeba objednat mnohdy několik týdnů dopředu. V tomto případě můžeme zavolat do spolehlivé autopůjčovny, která má ve svém portfoliu nabídku prověřených užitkových vozů a můžeme se pustit do stěhování. Nejsme také vyloženě vázáni na čas. Dodávku si můžeme půjčit nejen na pár hodin, ale také třeba na celý víkend, kdy si vše dokážeme uspořádat a svůj harmonogram si tak tomu podřídit. Úspora finanční je zde rovněž znatelná.

Rovněž musíme podotknout, že autopůjčovna nám v případě poruchy vozu zajistí servis nebo auto rovnou vymění.

Co budeme potřebovat, jestliže si budeme chtít dodávku pronajmout

Jistě nám auto nepůjčí nikdo jen na dobré slovo. Musíme mít především požadovaný věk, který je samozřejmě 18 let, ale některé autopůjčovny požadují věk řidiče až 23 let. Dále je potřeba mít řidičský průkaz, platný občanský průkaz a budeme potřebovat i hotovost pro zaplacení kauce.

Mnohé autopůjčovny nabízejí i doplňky, které se jistě budou hodit. Jde například o GPS navigace, pro případ, že bychom neměli smysl pro orientaci.