Projekt Vily Chuchle ukazuje, jak mají vypadat moderní vily v Praze

Zajímá vás stylové a nadstandardní bydlení v Praze? Je pro vás důležitá lokalita, kvalita a vzhled stavby, moderní řešení vnitřních dispozic a vybavení? Jak se vlastně staví moderní developerské projekty a na co se mají zaměřit, aby byly skutečně lákavé? V hlavním městě tvoří většinu developerských projektů zejména bytové domy. Jestliže vás ale zajímají luxusní vily, podívejte se detailněji na Vily Chuchle. Ty totiž přesně ukazují, jak mají vypadat moderní vily v Praze.

Lukrativní místo je základ

Luxusní vily v Praze musí být na atraktivním místě. Vily nesmí stát obklopené bytovou zástavbou ani uprostřed starých domů. I lokalita musí být dostatečně reprezentativní. A to se developerům u Vily Chuchle podařilo. Celý projekt tvoří tři desítky moderních vil, tedy celá zástavba. Ta se nachází podél ulice Na Hvězdárně v části Prahy 5 Chuchle. Více informací o městské části Praha 5 najdete zde. Vily jsou zasazeny do severovýchodního svahu přímo nad chuchelské dostihové závodiště.

Styl stavby přesně podle moderních architektonických trendů

Za vznikem tohoto developerského projektu stojí uznávaný ateliér A69 – architekti pod vedením Ing. arch. Borise Redčenkova. Tento ateliér je držitelem několika mezinárodních uznávaných ocenění. U každé vily je důležitý její vzhled. Zároveň musí být dokonale naplánované i vnitřní dispozice prostoru. Právě propojení elegance a užitných hodnot interiéru jsou pro luxusní vily nejdůležitější a projekt Vily Chuchle jsou důkazem, že to skutečně jde.

Každá stavba je originální

V projektu nevzniknou tři desítky vil, které by byly jedna jako druhá. Každý z nás má o dokonalém bydlení vlastní představy a potřebuje něco jiného. Proto se vily liší velikostí, vzhledem, vnitřními dispozicemi i výbavou. Každý si přijde na své. Na výběr jsou dispozice 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. Ke každé vile je i vlastní terasa, prostorná zahrada a garážová stání. Prodej luxusních vil již probíhá.