Prodej nemovitosti zvládnete i bez realitní kanceláře

Prodávat nemovitost lze několika způsoby. Tradiční metodou je zveřejňování inzerátů v denním tisku nebo jinde ve veřejném prostoru, případně můžete na dům umístit cedulku „nemovitost na prodej“ a uvést kontaktní spojení. Kdo se chce zbavit všech starostí kolem prodeje, může tento úkon zadat realitní kanceláře. Ta za vás zařídí vše potřebné, ale musíte počítat s nemalou provizí, kterou realitce za její služby zaplatíte. Nejnovější formou je prodej nemovitostí bez realitní kanceláře, který nabízí unikátní projekt  www.ZměňAdresu.cz.

Výhody projektu

Jeho cílem je ušetřit lidem statisíce při prodávání nemovitosti. Tento projekt poskytuje stejné komplexní služby jako běžné realitní kanceláře, ovšem se značným rozdílem. Především nebudete platit vysokou provizi za zprostředkování prodeje, ale za služby zaplatíte pouze necelých pět tisíc korun. Prodej nemovitostí bez realitní kanceláře znamená, že nebudete muset ztrácet čas na prohlídkách nemovitosti s makléři převlečenými za vážné zájemce, jelikož při této formě prodeje vůbec neopustíte svůj domov.

V čem spočívá tato služba?

Jedinou podmínkou prodeje nemovitosti bez realitní kanceláře je vyplnění objednávky a dokumentu pod heslem zmenadresu.cz. Na základě vašich údajů bude vypracován report o ceně nemovitosti, který obdržíte na svou e-mailovou adresu. Tento dokument Vám pomůže zabránit případným ztrátám při nabízení nemovitosti pod cenou, nebo naopak zbytečným průtahům v případě jejího nadhodnocení.

V čem vám projekt pomůže?

Provozovatel projektu vyhotoví popis nemovitosti včetně fotografií. Dále vaši nemovitost nabídne na nejnavštěvovanějších realitních serverech, což znamená oslovení více než čtyř miliónů jejich návštěvníků. Nebudete tak omezeni pouze na jeden realitní portál. Velkým ulehčením pro vás bude domluvení času na prohlídku prostřednictvím infolinky portálu. Zájemci o koupi provozovatel portálu nejprve prověří a schůzku sjedná pouze s reálnými zájemci.

Součástí této služby je i právní poradenství. Smluvní advokátní kancelář vám připraví veškeré dokumenty potřebné k realizaci převodu. U komplikovanějších případů je možné právní služby dokoupit za poplatek.