Kupujete bytové doplňky online? Zkuste to na 4Home se slevou

Nakupování online si nachází stále více příznivců a to proto, že přináší celou řadu výhod. Produkty můžeme vybírat v klidu a pohodlí domova, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Objednané zboží nám doručí domů a e-shopy mnohdy nabízejí větší výběr produktů za velmi přijatelné ceny, než nalezneme v obchodech kamenných. Stejné je to i s e-shopem 4Home.

Co na 4Home seženete?

E-shop 4Home nabízí celou řadu bytových dekorací a doplňků, které oživí váš interiér, bytový textil v zajímavém dekoru a designu, praktické vybavení pro kuchyně a jídelny, které usnadní každodenní přípravu vašich pokrmů, celou řadu domácích elektrospotřebičů, prostředky a pomůcky pro domácí úklid, díky nimž bude uklízení hračka. Na své si přijdou i domácí kutilové, pro něž jsou připraveny zajímavé nabídky v sekci hobby a zahrada. V kategorii krása a zdraví naleznete zdravotní pomůcky, pomůcky pro ústní hygienu, relaxaci, k péči o tělo, pro hubnutí a fitness či erotické pomůcky pro oživení vašeho vztahu. Zajímavé nabídky se skrývají i v kategorii dárky a hračky.

Jak získat slevový kód 100 Kč?

E-shop nabízí i celou řadu zajímavých slev. Patří mezi ně i sleva 100Kč. Slevový kód pro uplatnění slevy získáte v případě nákupu nad 800 Kč. Pozor – sleva je časově omezená. Další zajímavé slevy naleznete zde: https://www.promokupon.cz/.

Další akční nabídky na 4Home

4Home nabízí celou řadu akčních nabídek i zajímavých cen. Patří mezi ně výhodné ceny na povlečení a prostěradla, díky nimž si můžete pořídit hned několik designových sad. Pro kuchyni zajisté uvítáte zajímavé ceny sad nádobí či talířových setů. Skvělé jsou i ceny na smoothie makery či zavařovací hrnce, které využijete pro zpracování vaší ovocné úrody. Pro relaxaci a čas dovolených zajisté využijete celou řadu lehátek i zahradního nábytku.

Tipy na nejoblíbenější produkty

Mezi oblíbené produkty patří domácí pekárny, sušičky ovoce, vinotéky, zahradní grily, zahradní domky a skelníky, dětské povlečení a koberce a celá řada dalšího zajímavého zboží, které naleznete na stránkách e-shopu.