Proč si pořídit šperky z růženínu?

Každá žena miluje originální šperky, kterými doplní svůj každodenní outfit. Jemnost a něhu poskytují šperky, pro jejichž výrobu byl použitý růženín.

Růženín – kámen lásky a umění

Růženín patří mezi odrůdy křemene. Jeho zbarvení je světle růžové. Jeho domovinou jsou naleziště v Brazílii a USA. Často bývá vnímán jako kámen lásky, který v nás probouzí nejen prožitky a vnímání, ale také vášeň a něhu. Traduje se, že chrání naše srdce. Kromě výroby šperků se používá i v kosmetickém průmyslu. Vyrábějí se z něj pomůcky, které mají podporovat lepší prokrvení nebo vypínat kůži. Velmi oblíbené jsou drobné amuletky, klasické náramky, náramky z minerálů nebo náušnice. Pokud se vám nedaří najít lásku, možná je čas pořídit si nějakou drobnost vyrobenou právě z růženínu. Říká se, že k sobě přitahuje všechno, co je dobré. Podporuje pohodu a kvalitní vztahy, přináší štěstí a láskyplný vztah.

E-shop magieprorody.cz

Chcete-li si pořídit nějaké šperky z růženínu, zavítejte právě na tento e-shop. Objednat si zde můžete růženínový náramek, náhrdelník nebo přívěsek, tromolované nebo surové růženíny, hmatky z růženínu, sošky nebo dekorace do bytu.

Kromě růženínu nabízí e-shop i další minerály. Velmi oblíbený je třeba ametyst. Ten bývá často součástí meditací, které uvolňují tělo i mysl. Pomáhá posilovat ducha a podporuje duchovní růst. Chrání naši auru proti škodlivým metafyzickým nečistotám. Klasiku pak přestavuje křišťál. Ten pomáhá zvyšovat účinky ostatních minerálů. Pomáhá čistit mysl, tělo i ducha od nečistot. Pomáhá v hledání vaší životní cesty, zvyšuje vibrace, podporuje jasnozřivost a pomáhá vám plnit vaše záměry.

Kromě již výše jmenovaných produktů si na e-shopu můžete objednat dekorace z minerálů v podobě drúz, lampy, kyvadélka, zajímavou literaturu nebo další drobnosti.