Proč si pořídit šperky z růženínu?

Každá žena miluje originální šperky, kterými doplní svůj každodenní outfit. Jemnost a něhu poskytují šperky, pro jejichž výrobu byl použitý růženín.

Růženín – kámen lásky a umění

Růženín patří mezi odrůdy křemene. Jeho zbarvení je světle růžové. Jeho domovinou jsou naleziště v Brazílii a USA. Často bývá vnímán jako kámen lásky, který v nás probouzí nejen prožitky a vnímání, ale také vášeň a něhu. Traduje se, že chrání naše srdce. Kromě výroby šperků se používá i v kosmetickém průmyslu. Vyrábějí se z něj pomůcky, které mají podporovat lepší prokrvení nebo vypínat kůži. Velmi oblíbené jsou drobné amuletky, náramky nebo náušnice. Pokud se vám nedaří najít lásku, možná je čas pořídit si nějakou drobnost vyrobenou právě z růženínu. Říká se, že k sobě přitahuje všechno, co je dobré. Podporuje pohodu a kvalitní vztahy, přináší štěstí a láskyplný vztah.

E-shop magieprorody.cz

Chcete-li si pořídit nějaké šperky z růženínu, zavítejte právě na tento e-shop. Objednat si zde můžete růženínový náramek, náhrdelník nebo přívěsek, tromolované nebo surové růženíny, hmatky z růženínu, sošky nebo dekorace do bytu.

Kromě růženínu nabízí e-shop i další minerály. Velmi oblíbený je třeba ametyst. Ten bývá často součástí meditací, které uvolňují tělo i mysl. Pomáhá posilovat ducha a podporuje duchovní růst. Chrání naši auru proti škodlivým metafyzickým nečistotám. Klasiku pak přestavuje křišťál. Ten pomáhá zvyšovat účinky ostatních minerálů. Pomáhá čistit mysl, tělo i ducha od nečistot. Pomáhá v hledání vaší životní cesty, zvyšuje vibrace, podporuje jasnozřivost a pomáhá vám plnit vaše záměry.

Kromě již výše jmenovaných produktů si na e-shopu můžete objednat dekorace z minerálů v podobě drúz, lampy, kyvadélka, zajímavou literaturu nebo další drobnosti.