Překvapte originálním kouskem – pro maminky, babičky, na narozeniny i svátek!

Máte pro oslavence dárek vymyšlen, ale povětšinou k němu koupíte ještě něco. Bývá to květina, bonboniéra, dort, láhev dobrého alkoholu a podobně. Jsou to takové drobnosti, které lidé kupují často. Už je to taková zažitá tradice. Když má někdo svátek, obvykle postačí drobnost nebo třeba jen květina. Můžete být originální a pořídit jako takovou malou upomínku nebo drobnost nádherné kytice z ovoce, čokolády nebo rovnou bonbony, které jsou vyrobeny z ovoce, případně mix ovoce a čokolády. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí k tomu jen vybrat ty správné kousky. Frutiko je ideální možností!

 

Dárek nejen pro maminku

Druhá květnová neděle patří všem maminkám, to je dobře známý fakt. Donesete své mamince nebo také babičce drobný dárek jako poděkování za to, že tady pro vás vždy je, ochotná pomoci nebo dát dobrou radu, kterou v životě potřebujete. Většina jedinců se uchyluje ke klasické květině v květinářství, čímž se přeci vůbec nic nezkazí. Někdo může přidat také čokoládovou dobrotu. Dárky mamince však mohou být originální a nápadité. Můžete pořídit květiny, které však budou svázané do moderního a krásného pugétu. Zvolit můžete také ovocné kytičky, které jsou nejen nápadité, ale také potěší všechny mlsné jazýčky.

Vsadíte raději na něco sladkého? Víte, že to maminky, ale také ostatní ocení. Narozeniny, svátky, jubilea, drobný dáreček nebo krásná upomínka – ovocné bonboniéry jsou skvělým a multifunkčním pomocníkem. Chcete jen tak udělat někomu radost? Potřebujete drobný dárek? Jde o ideální pomocníky. Z široké nabídky jednotlivých bonboniér si vyberete přesně takovou, kterou potřebujete. Srdíčka, zvířátka, valentýnské sety, oříškový sen, pralinkové ovoce a mnoho a mnoho dalšího. Vyberte si přesně to, co potřebujete a obdarujte své blízké.