Opravdu tiché zvlhčovače vzduchu pro děti

Když dítě stůně, stůně celý dům. Pro rychlejší uzdravení a také pro prevenci nachlazení jsou tu výjimečně tiché zvlhčovače vzduchu Clean Air Optima, u kterých usnou i ti nejmenší členové rodiny.

Vybavené jsou ultrazvukovou metodou rozbíjení vody na mlhu a permanentními filtry do nádrže, které se dají obnovit s pomocí kuchyňského octa. Filtry proto není nutné dokupovat a ušetříte tak zbytečné výdaje. V tom je nesporná výhoda zvlhčovačů Clean Air Optima, kterou jinde na trhu nenajdete. Nádrž s vodou je díky dvojitému filtru dezinfikovaná od bakterií a částečně zbavená také vodního kamene, který by se jinak mohl usazovat v přístroji.

Holandská firma Clean Air Optima si dlouhodobě udržuje vysoký standard svých spotřebičů. Zvlhčovače vzduchu mají vždy luxusní design a přesně odpovídají potřebám moderního zákazníka. Nabízí vždy samovolné vypnutí mlžení po dosažení nastavené vlhkosti a absolutně tichý chod.

Zákazník si může vybrat mezi jednoduchými modely bez displeje, které ocení zejména babičky, zvyklé na jednoduchá otočná kolečka. Pro mladší generace jsou zde široké displeje, na kterých ihned uvidíte aktuální vlhkost v místnosti vyjádřenou v procentech, a také teplotu vzduchu. Nejlepší modely pak kombinují ultrazvukový a parní způsob zvlhčování do zvlhčovače 2v1. U takových modelů si uživatel může navolit předehřev vody až na 80°C, kterým spolehlivě zabije většinu bakterií, které by se ve vodě ještě mohly vyskytovat.

Samozřejmostí je ionizace vzduchu, kterou si podle potřeby může zapnout uživatel. Ionizátor u zvlhčovačů Clean Air Optima je velmi šetrný a pomáhá zbavovat místnost prachu a polétavých nečistot, včetně zápachů.

Nejpříjemnějším zážitkem ze zvlhčování je mlha ovoněná esenciálními olejíčky. Zvlhčovač Clean Air Optima CA-603 má zabudovanou speciální nádobku, kam nakapete olej a zvlhčovač přes něj prožene vytvořenou mlhu. Olejíček dodá mlze jemný podtón, který ji zbaví jakéhokoli zápachu např. z chloru nebo minerálů, které jsou v kohoutkové vodě přítomny. V pokoji se mlha s vůní příjemně rozplyne a nenápadně přivolá dobrou náladu. I lidé, kteří vůním jinak neholdují, budou nadšení.

Pro děti jsou ultrazvukové zvlhčovače ideální právě díky své bezhlučnosti. S poklidem vedle nich usínají i miminka. S energetickou náročností okolo 30 W a nulovými dalšími náklady nespotřebují zvlhčovače Clean Air Optima téměř žádné další finance a po prvotní investici se každý může těšit větší pohodu, zlepšení zdraví i příjemnější pocit z domova.