Pracovní oděvy

Skoro každá manuální práce si vyžaduje použití náležitého pracovního oděvu. Ten slouží nejen jako pohodlné oblečení, ale především jako ochrana a prevence před pracovním úrazem. Pro každou profesi se proto hodí trochu jiný druh pracovního oděvu, který je speciálně upraven. Mezi nejčastěji používaný druh takového oděvu jistě patří montérky, které se hodí k práci na zahradě, na stavbě, či v dílně. Kromě klasických montérek u nás najdete i speciálně upravené, aby poskytovaly co nejvyšší ochranu při dané práci. Mohou být například kyselinovzdorné, s antistatickou úpravou, či trvale nehořlavé. Vybírejte ze široké nabídky kvalitních pracovních oděvů pro každou profesi.

 

Pracovní oděvy Vám můžeme nabídnout v opravdu širokém zastoupení v několika kategoriích:

Montérkové blůzy, soupravy, kombinézy a kolekce

Montérkové kalhoty a kraťasy

Reflexní oděvy

Oděvy gastronomické

Bílé a zdravotnické

Nepromokavé

Jednorázové

Pokrývky hlavy

Funkční prádlo

Zástěry

Trička, vesty, bundy, kalhoty, mikiny

Oděvy pro každou práci

Pracovní oděvy u nás naleznete v opravdu široké nabídce. Proto jsme si jisti, že si vyberete svůj oděv pro jakoukoliv profesi, pro práce uvnitř i venku.

Pro práci při snížené viditelnosti, či poblíž silnic jsou perfektní pomůckou reflexní prvky, díky kterým budete nepřehlédnutelní. Ti, kdo pracují venku v každém ročním období jistě, uvítají kvalitní zimní oblečení, funkční prádlo a nepromokavé oblečení, které je udrží v suchu a teple za deště i sněhu. Funkční prádlo má ale skvělé vlastnosti i práci v teplém prostředí, neboť odvádí pot od těla.