Odolné tablety

Tablet představuje velice šikovnou a hlavně snadno ovladatelnou pomůcku, která se svou kompaktností a přesností v ledasčem předčí i klasický laptop. Díky tomu se notebooky v hojném počtu rozšířili i tam, kde byste je normálně nečekali. Řeč je zde o profesích, které operují v extrémních podmínkách, kde je jimi používaná elektronika vystavována nepříznivým vlivům počasí a možnosti fyzickému poničení přístroje.

tablet-ca10

Odolné tablety Durabook si jsou schopny poradit s extrémními vlivy počasí silným mrazem počínaje, přes prudký déšť a extrémně vysokými teplotami konče. Tablety jsou navíc zkonstruovány ze speciálních slitin kovů, díky kterým je jejich tělo maximálně odolné proti nárazům, pádům a dalšímu mechanickému poškození. LCD displeje tabletů jsou navíc zhotovovány z tvrzených materiálů, které taktéž odolají vysokému tlaku.
suggest-2-cz
Odolné tablety disponují vysokým výkonem a dlouhou dobou výdrže baterie. Díky tomu se skvěle hodí pro terénní pracovníky ve všech sektorech, pro které jsou schopny vykonávat náročné výpočtové operace i v těch nejextrémnějších podmínkách.
tablet-r11
Každý z nabízených modelů navíc nabízí svému majiteli celou řadu výhod, kdy se každá z nich hodí pro použití v jiném prostředí a jiným operacím. Díky tomu si z nabídky vybere opravdu každý, od záchranářů, až po profesionální vojenské jednotky.

Pokud tedy hledáte spolehlivá a výkonná zařízení, je Durabook tou správnou volbou. Díky svým specifickým parametrům je tato elektronika schopna pracovat kdekoliv a za jakýchkoliv podmínek. Jedná se tak o všestranného pomocníky, který se brzy stane nepostradatelnou součástí vašeho vybavení.