Poznáte se ve stylu svého bydlení?

Každý si své bydlení upravuje tak, aby mu vyhovovalo nejen co se funkčnosti, ale i designu týče. Bydlení si zařizujeme tak, abychom se v něm cítili příjemně. V jeho stylu se odráží naše osobnost. Věděl někdo z vás, že například cholerici dávají přednost tapetám, melancholici milují houpací sítě, flegmatici zase dřevo a sangvinik miluje barvy.

Melancholik

Tento typ člověka je snílek, který vsází na něžnost a styl vintage, který s sebou přináší polštářky a deky. V místech, kde si rád čte, se velice často objevuje lampička. Čtecí křeslo musí být pohodlné, někdy je dokonce ještě po babičce. Melancholik je totiž člověk, kterému nezáleží ani tak na vzhledu, jako na duši nábytku a na atmosféře, kterou v bytě spoludotváří.

Flegmatik

Je milovníkem přírodních materiálů, především pak dřeva a stejně tak přírodních a zemitých barev. Vybavení domácnosti musí být dokonale funkční. Pokud nějaký kus nábytku nabízí více funkcí, tím lépe. Flegmatik je od přírody klidný, nepohodlné bydlení ho však dokáže vykolejit. Přednost dává klasickému interiéru, který doladí elegantní doplňky.

Sangvinik

Tito lidé proplouvají životem celkem klidně, bez větších emocionálních výkyvů a s ničím si nelámou hlavu. Milují pestré barvy – žlutou, oranžovou či lososovou, které ještě více podtrhnou jejich povahu. V bydlení dávají přednost severskému skandinávskému stylu.

Cholerik

Je to člověk, který umí velice rychle měnit náladu. Miluje výrazné barvy, mezi něž patří červená, fialová či zlatá. Neustále své bydlení mění. Pro drobnosti, kterými svůj byt mění, si vybírá nerezovou ocel s lesklou úpravou. Vyhledává velmi výrazné kousky. Neustále své bydlení upravuje a obměňuje a to i podle ročního období. Také je to milovník koberců.

Jaké je to u vás doma?

Rozhlédněte se po vašem domově. Naleznete v něm spíše výraznější kousky, či jste spíše umírněnější typ?