Odměňte své tělo zdravou výživou

Samotná zdravá výživa je jednou ze součástí zdravého životního stylu. Zdravou výživou se zabývá také společnost KAUMA, která patří k předním distributorům zdravých potravin. V současnosti se řadí mezi nejvýznamnější odvětvové importéry a zákazníkům nabízí stovky druhů zdravých cukrovinek renomovaných značek, určených dětem i dospělým.

Pestrou paletu zboží od Kaumy najdete v jejím e-shopu eshop.kaumy.cz, ale také na pultech nezávislých prodejen potravin, cukráren, restaurací, lékáren, benzínových čerpacích stanic či na palubách letadel.

Čekankový sirup

Čekanka obecná je léčivá bylina, která vyžaduje skromné podmínky pro svůj růst a přitom má obrovské účinky na naše zdraví. Roste jako plevel téměř všude u cest, na sušších pastvinách a mezích. Čerstvá čekanka je vhodná na přípravu chutného salátu, užívá se jako složka bylinných čajů na nemoci jater, žlučníku, vyplavuje z organismu přebytečnou žluč, působí jako protijed při otravách jater, zlepšuje chuť k jídlu a podporuje činnost celé trávicí soustavy. Jedním z mnoha přípravků, jejich základem je čekanka, je čekankový sirup. Je to sladidlo nové generace vyrobené z kořene čekanky, které vyniká mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny. Čekankový sirup Original od společnosti KAUMY obsahuje pouze 5% sacharidů. Lze jej použít nejen ke slazení teplých a studených nápojů, dezertů, sušenek, piškotů, zmrzlin, palačinek a jogurtů, ale také může být použit do teplé kuchyně pro pečení všech typů sladkého pečiva, buchet, bábovek, koláčů apd. E-shop Kauma nabízí několik druhů balení, včetně dětského.

Sladkosti pro diabetiky

Jednou z dalších atraktivních nabídek e-shopu jsou sladkosti pro diabetiky včetně produktů v bio kvalitě. I osoby trpící cukrovkou si mohou dopřát sladkosti, ovšem jen ty, které jsou vyrobeny speciálně pro ně. Pochutnat si mohou například na mléčné čokoládě se sladidlem maltitol a vlákninou inulin. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, kakaovou hmotu inulin, čistý máselný tuk, lecitin, emulgátor a přírodní vanilkové aroma. Jedná se o bezlepkové sladidlo. Podobný obsah má hořká čokoláda a jiné sladkosti pro diabetiky.