Potřebujete bezpečně uskladnit věci v Praze nebo okolí?

Likvidujete sklad, plánujete stěhování domu nebo bytu a potřebujete uskladnit své věci? V mnoha případech je potřeba opustit prostory, například z důvodu havárie nebo skončení pronájmu, a následně je potřeba řešit, kam věci přesunout. Jestliže ještě nemáte zajištěné prostory pro přestěhování věcí, můžete využít výhodné služby uskladnění.

Skladování v Praze

Pokud je vaším cílem pro skladování Praha, společnost PROFIGROUP PLUS, s.r.o. vám zde zajistí cenově výhodné uskladnění. Uskladnění je v realizováno ve skladech, které jsou nonstop hlídané a budete tak mít jistotu, že jsou vaše věci v bezpečí. Je to skvělá možnost pro kohokoliv, nezáleží na tom, jestli jste jednotlivec s malým množstvím věcí nebo firma, která potřebuje uskladnit velké množství věcí z kanceláří nebo skladů.

Firma věci zabalí i včetně stěhování v Praze

Jistě máte starostí nad hlavu a firma se postará, aby vám pomohla se vším potřebným. Zajistí dokonce i zabalení a vyzvednutí věcí, které doveze až do skladu. Všechny uskladněné věci budou vyfotografovány a pečlivě zaevidovány, abyste měli o všem perfektní přehled. Je jedno, jestli jde o malé věci nebo o těžký nábytek, vše bude zabaleno, aby nedošlo k poškození věcí. Firma disponuje flotilou vozů, které použije pro bezpečný převoz do skladu.

Krátkodobé i dlouhodobé uskladnění věcí

Potřebujete věci uskladnit jen na pár dní nebo na dlouhou dobu? Firma vám zajistí dlouhodobé i krátkodobé uskladnění v Praze. Při dlouhodobém uskladnění máte jistotu výhodnější ceny. Firma disponuje prostory v Praze i středních Čechách. Přímo na webu Skladovani-profigroup.cz si můžete vybrat vhodný sklad a na základě toho si můžete nechat spočítat cenu. Nabízí se vám pro skladování boxy a různé velikosti od 1×1 metr až po 5×5 metrů. Pokud potřebujete větší plochu, firma vám jí zajistí. Firma má velké množství referencí, bohaté zkušenosti a je připravena vyhovět vašim požadavkům. Neváhejte ji kontaktovat a domluví se s vámi na všem potřebném.