Prodejte nemovitost v Praze rychle a za nejlepší cenu

Prodej nemovitosti není záležitost, která by se dala brát na lehkou váhu. Prodávat nemovitost svépomocí je zbytečný risk, protože byste ji mohli prodat výrazně pod cenou a sami jistě nedokážete oslovit dostatečné množství zájemců a najít mezi nimi toho nejsolidnějšího. Nejlepší možností je tedy obrátit se na realitní specialisty, kteří dokáží nemovitost prodat nejlépe.

Jak prodat nemovitost v Praze

Pokud je cílem pro prodej nemovitostí Praha, tak se nabízí velké množství realitních kanceláří, které vám mohou pomoci. Problémem je, že se pravděpodobně nedostanete k tomu nejlepšímu makléři, který bude intenzivně pracovat na prodeji, ale že se vaše nemovitost sane jen součástí portfólia, kde může být i celé roky. Pokud nechcete čekat roky na prodej nemovitosti, ale chcete rychlý prodej a za tu nejvyšší cenu, obraťte se na profesionály ODREALITKY.CZ.

Prodávám nemovitost ODREALITKY.CZ

Jde o profesionály, kteří pracují zcela jinak než běžné realitní kanceláře. Nejprve udělají profesionální tržní odhad nemovitosti, odhadne se tržní cena a následně budete vědět, za kolik se může nemovitost prodat po odborném zásahu specialistů ODREALITKY.CZ. Může to být i o čtvrtinu dráž! Experti mají za sebou více než 13 let praxe a moc dobře ví, jak nejlépe nemovitost prodat.

Od homestagingu až po videoprohlídky

Specialisté zkrátka umí prodávat. Aby se vaše nemovitost prodala za co nejvyšší cenu, po dohodě s vámi nastoupí profesionální bytový designer, který provede úpravy, aby byla nemovitost co nejatraktivnější. Následně se udělá profesionální nafocení a videoprohlídky, které jsou tím nejlepším magnetem pro zájemce o bydlení.

Kompletní servis pro prodej nemovitosti

Váš prodej nemovitosti v Praze bude veden profesionály, kteří se postarají, aby to pro vás nebyla stresová záležitost, ale naopak, abyste si celý proces užili. Bude vám poskytnut plný právní servis. Certifikovaný inspektor prozkoumá nemovitost a vypracuje zprávu o jejím technickém stavu, udělá se také PENB a vše ostatní. Následně se bude intenzivně pracovat na prodeji a dokonce se kupujícím nabídnou výhodné možnosti financování díky spolupráci s bankovními institucemi. Prodávat nemovitost s pomocí expertů se zkrátka vyplatí.