Objevte výhody plechové střešní krytiny

Střecha každého domu je jedním z nejdůležitějších prvků celé stavby. Na její kvalitě záleží, neboť v případě jejího poškození či překročení hranice životnosti začne do objektu zatékat. Voda pak může způsobit velké škody. Proto je třeba při stavbě nebo rekonstrukci domu věnovat střeše maximální pozornost.

Proč zvolit plechovou střešní krytinu

Majitelé domů mají dnes možnost výběru z pestré palety různých druhů a typů střešních krytin. Plechové střešní krytiny mají své zastánce i odpůrce. Ke kladům patří nízká hmotnost, snadná a rychlá montáž a široká nabídka barevných odstínů. Někteří odpůrci plechových střech argumentují krátkou životností nebo nepříjemným zvukovým efektem při prudkém lijáku či padání krup. Tyto negativní stránky lze ovšem naprosto vyloučit u plechové střechy COMAX.

Vlastnosti střešní krytiny COMAX

Střešní krytina COMAX je ideálním řešením pro stavbu i rekonstrukci klasických sedlových střech a ostatních střech se šikmým sklonem. Plechová střešní krytina COMAX vyniká v porovnání s jinými střešními krytinami celou řadou předností. Nejenže má velice nízkou hmotnost a snadno a rychle se montuje, ale navíc má dlouhou životnost a navíc je stoprocentně recyklovatelná. Zákazník má možnost výběru z mnoha barevných odstínů, které jsou i po mnoha letech stálobarevné. Výrobce garantuje jejich životnost na 65 let.

Typy střešní krytiny COMAX

Výrobce nabízí velkoformátové plechové krytiny pro krytí šikmých střech. Jedná se o: COMAX, ALUKRYT, COMAX TAŠKA, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA a TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX. Tento pestrý výběr umožňuje každému zvolit si střešní krytinu, která bude nejlépe odpovídat stylu domu a představám jeho majitele. K plechovým krytinám dodává výrobce veškerý doplňkový sortiment šikmých střech, který je nezbytný pro správné fungování střechy. Jedná se o pojistné hydroizolační a separační vrstvy, které se podkládají pod velkoformátové krytiny. V nabídce nechybí ani nezbytné doplňky, jako je spojovací materiál, sněhové zachytávače, střešní plošiny a nášlapy pro kominíky či okapové systémy.