Objevte výhody bezfalcových dveří

Tento typ interiérových dveří se stává trendem v moderním bydlení a jedním z nejexklusivnějších řešení dveřních uzávěrů. Stále více se používají v bytech, kancelářích i jiných, především v reprezentativních prostorách. Jejich hlavním účelem je vnést do interiéru moderní, originální, netradiční a neokoukaný styl.

V čem jsou bezfalcové dveře zvláštní

Od běžných dveří se liší tím, že u zavřených standardních dveří zůstává dveřní křídlo „na zárubni“. U bezfalcových, čili u bezpolodrážkových dveří je dveřní křídlo „zapuštěno“ hlouběji do zárubně, takže s ní vytvoří jednu rovinu aniž by byl pohled rušen panty. Celek dveří tak působí mnohem celistvěji.

Kdo je výrobcem

Společnost ERKADO se zabývá výrobou, prodejem a instalací nejrůznějších typů dveří již 35 let. Jedná se o českou rodinnou firmu, která ovšem spolupracuje i se zahraničními dodavateli. Výroba dveří se neobejde bez moderních špičkových technologií, které firmě dodávají přední evropští výrobci.

Nabídka dveří

Sortiment firmy zahrnuje jak interiérové tak venkovní vchodové dveře. V kategorii interiérových dveří si můžete vybrat z řady STANDARD dveře za nižší ceny. Pro domácnosti i kanceláře jsou určeny interiérové dveře řady STILE. Poptávka po interiérových i venkovních dveřích značky ERKADO je stále velká. Firma se snaží přicházet na trh neustále s novými typy dveří, rozšiřovat stávající modelové řady o další novinky. Proto byly její nabídka obohacena o jedinečné moderní bezfalcové dveře, které se rychle staly hitem. V současné produkci je většina interiérových dveří již v bezfalcovém provedení aneb bez polodrážky.

Dveřní doplňky

Spolu s dveřmi nabízí firma jaké obrovský výběr kování a nejrůznějších doplňků dveří. Kování a různé doplňky je možné si vybírat v katalogu firemního e-shopu, kde najdete kování i doplňky jak ke standardním otevíracím dveřím, tak ke dveřím posuvným a samozřejmě i ke dveřím bezfalcovým neboli bezpolodrážkových.