Nechte si provést profesionální chiptuning

Pod pojmem chiptuning se skrývá pro mnohé řada nejasností a nepřesností. Obecně se totiž předpokládá, že za malé peníze získáte úpravu, která stonásobně zvýší výkon vašeho vozu. Je tomu skutečně tak nebo se jedná jen o jeden z mýtů, které kolem úpravy motorů kolují? A má vůbec kvalitní chiptuning nějaká rizika? Na všechny naše otázky a odpovědi, odpovídali mechanici z Camp-Performance.

Profesionální úprava motoru

automobile-958184_640Chiptuning se na první pohled zdá jako snadný způsob jak zlepšit výkon vašeho auta, odpovídá na naše otázky jeden z mechaniků a dodává: „Moderní motory jsou přímo stvořené pro tuning motoru. Jenže chiptuning nejde dělat na koleni a aby vše správně fungovalo, je zapotřebí mít spolehlivé zázemí a zkušenosti k úpravě motoru“.

Pokud tedy plánujete, že si svůj vůz vylepšíte vlastní metodou, budete zklamáni. Nic takového rozhodně nedoporučujeme. Nekvalitní úpravou sice můžete zvýšit výkon motoru i o desítky procent, ale musíme počítat s tím, že je jen otázkou času, než vám odejde motor. Je zapotřebí profesionálního vybavení a zkušeností, aby byl tuning motoru účinný a zároveň neničil vaše auto.

Jak poznat profesionály

Rozhodli jste se pro zvýšení výkonu vašeho auta, ale nemůžete si vybrat tu správnou dílnu? Přečtěte si náš seznam, který musí splňovat každý profesionál v oblasti chip tuning. Pokud to váš partner pro tuning splňuje, máte jistotu, že jde o profesionála, který se vyzná.

auto

Společnost nabízí:

  • zjištění výkonu vozu před úpravou
  • garantuje bezpečný tuning
  • zvyšuje výkon s ohledem na stav vozidla
  • měření výkonu probíhá na válcové zkušebně před a po úpravě s protokolárním výstupem
  • zálohuje původní data – nepřicházíte o záruku vozidla
  • poskytuje záruku vrácení hodnot na původní úroveň