MiDO Harfa: Moderní bydlení ve městě s přírodou nadosah

Toužíte po klidném a moderním bydlení v Praze, kde budete mít vše potřebné po ruce? Pak se pro vás nabízí nový projekt MiDO Harfa, který přináší celkem 150 bytů, ze kterých můžete vybírat. Nachází se v atraktivní lokalitě, kde nechybí ani zeleň.

Bydlení pro náročné

Ať už hledáte útulnou garsonku, nebo bydlení pro celou rodinu, nové byty ve Vysočanech vyhoví vašim požadavkům. K dispozici jsou byty různých dispozic s praktickým prostorovým řešením. Na výběr máte z 1+kk až 4+kk. Atraktivní možností jsou mezonety a byty se střešní terasou. Najdete zde komfortní bydlení, kde vám nic nebude chybět. Město máte nadosah díky skvělé dostupnosti městské hromadné dopravy. Na zastávku to budete mít jen pár minut, širokou nabídku služeb přitom máte hned v okolí.

Skvělá občanská vybavenost

Novostavba vzniká na Praze 9 – stále tak můžete využívat výhody velkoměsta a do centra Prahy je to jen kousek. Nemusíte však nikam vyrážet, v bezprostřední blízkosti se totiž nachází řada kaváren, restaurací, ale i škol, lékařů a další možnosti. Výhodou je, že jen pár minut od domu se nachází příjemný park Podviní. I tam vás čekají další možnosti, jak trávit volný čas. Přímo z bytů je navíc výhled do zeleného vnitrobloku, zeleň zde tedy rozhodně nechybí.

Osobité bydlení

Design interiéru je precizní – spojuje moderní estetiku a funkčnost. Základem je kvalitní vybavení, ať už jde o podlahy či třeba koupelnu. Svůj budoucí nový domov si můžete přizpůsobit díky výběru z několika odstínů vybavení. A pokud hledáte něco opravdu unikátního, pak si použité materiály a vybavení můžete přizpůsobit dle svých představ. Díky tomu získáte ideální místo pro život. Ať už hledáte bydlení s partnerem či celou rodinou.

Projekt MiDO Harfa představuje optimální kombinaci života ve městě ve spojení s přírodou. Nemusíte se vzdávat městských výhod, abyste si mohli po práci odpočinout v obklopení zelení.