Máme doma myši

Podzim je dobou, kdy se do našich obydlí stěhují hlodavci, kteří jsou nemilými návštěvníky našich domácností.

Co když nemáte doma kočku?

Co s nimi, pokud nemáte kočku a potřebujete se jich co nejdříve zbavit, protože mohou jednak zničit skladové zásoby nebo překousat kabely v autě či v garáži a způsobí tak škodu na majetku a ženám také psychickou újmu. Pokud s nimi chceme bojovat, pak je náš boj někdy bojem s větrnými mlýny, protože myš se nám může dostat do domu kdykoliv a téměř jakkoliv. Pokud si kvůli tomu nechcete kupovat kočku, o kterou se potom budete muset starat, krmit ji a když budete chtít odjet na dovolenou, tak budete muset prosit sousedy nebo kamarády, aby se Vám o Vašeho zvířecího miláčka postarali, můžete si pomoci i ultrazvukovým odháněčem drobných hlodavců a škůdců, který náhodně mění frekvenci, a tak nenásilnou formou můžete chránit svůj interiér, ale i pozemek, protože nejde o návykový přístroj a ten je natolik chytrým pomocníkem, že odradí všechny drobné škůdce, jako jsou kuny, lasičky, krysy a potkany.

Jak takový odháněč funguje?

A kouzlo tkví opravdu jenom v tom, že střídá nepravidelně ultrazvukové vlny, které mají různě dlouhé přestávky. Lidé je buď neslyší vůbec nic, nebo jenom velice slabé zvuky, takže je to neobtěžuje. Majitel pozemku nebo nemovitosti tak může být v klidu, protože nejen on, ale také jeho sousedé se nemusí obávat žádného rušení.

Kam se přístroj hodí

Takový přístroj je ideálním pomocníkem do sklepů a garáží, ale také do kanceláří a skladů, tedy všude tam, kde se pohybují lidé. Je nutno podotknout, že ultrazvuk neškodí domácím zvířatům, tedy psů, králíkům, kočkám a jiným domácím mazlíčkům. Takový odháněč funguje na plochu o rozloze asi sta metrů čtverečních a je napájen šesti kusy baterií.

Máte v tento podzimní čas zkušenost s drobnými škůdci? Jak se jich dokážete zbavit?