Malý Háj: Velký ráj nejen pro milovníky přírody

Než se pustíte do hledání nového bydlení, ujasněte si své požadavky, a to především s ohledem na lokalitu. Byt v moderní novostavbě sice může vypadat skvěle, ale nemusí vám vyhovovat bezprostřední okolí. Pokud vás příliš neláká ruch velkoměsta, a naopak preferujete široké možnosti relaxace a aktivního trávení volného času, mohl by se vám zamlouvat bytový projekt Malý Haj. Úspěšný projekt známého českého developera FINEP se dočkal další etapy a je dobrou volbou pro každého, kdo vyžaduje vysoký standard.

Byty v Praze 10 se nachází mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy. Při pohledu na okolí je na první pohled jasné, kdo je cílovou skupinou. Sportovně založení obyvatelé ocení nový areál s víceúčelovou halou, jejíž součástí jsou i hřiště s umělou trávou třetí generace a dvě antuky. Cyklisté zase zaplesají nad novou cyklostezkou a milovníci golfu si mohou mnout ruce nad přítomností nedalekého Golfu Hostivař.

Přítomnost krásné přírody navíc doslova nabádá k dalším sportovním a volnočasovým aktivitám. Ale ať už sáhnete po inline bruslích, rybářském prutu, nebo se jen projdete po malebném okolí blízkého přírodního parku Hrušov, nudit se rozhodně nebudete. A když vás přepadne chuť na lahodnou kávu, můžete si na ní zajít do stylové kavárny Café malý háj, která byla otevřena v rámci nejnovější etapy projektu.

Všechny developerské projekty v Praze, které již v minulosti FINEP realizoval, se vyznačují velmi dobrou občanskou vybaveností. Nejinak je tomu v případě Malého Háje – stanice autobusu MHD se od něj nachází jen několik desítek metrů. A v těsné blízkosti lze pohodlně nakoupit v nově otevřeném Retail Parku Štěrboholy, případně v nedalekém Europarku Štěrboholy.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že se developerovi povedlo vytvořit ideální rovnováhu mezi bydlením vesnického charakteru a životem v metropoli. Pokud vás prodej bytů v Praze zajímá, pokračujte na finep.cz, kde najdete další informace.