Toužíte po zářivém zdravém úsměvu?

Mnoho lidí v mládí péči o své zuby dost zanedbávalo a v dospělosti se pak potýkají nejen s mnoha zdravotními problémy, které zanedbaná péče o zuby s sebou přináší, ale také s estetickými. Při osobní komunikaci je váš chrup nepřehlédnutelný a pokud pracujete s lidmi, může být špatný chrup příčinou, proč se vám nedaří. I přes veškerou péči se po čase na zubech projeví časté pití kávy, černého čaje, kouření a nadměrné pojídání sladkostí. Pokud jste se rozhodli pro zdravé zuby, svěřte svůj chrup profesionálům, které najdete se ve stomatologickém centru Astella.

Odhoďte strach

Pokud máte ze zubařů panický strach jako mnoho lidí, zubař Praha z centra Astella je vždy vyškolený k citlivému přístupu. Navíc je celé prostředí centra zařízené velice útulně a pacientům mnohdy ani nepřijde, že jsou v zubní ordinaci. Kromě toho zubní lékaři pracují podle inovativních a nejnovějších metod, které jsou šetrné a bezbolestné, ale neztrácejí nic z efektivnosti ošetření. Neváhejte se na cokoliv zeptat. Odborníci vám vše vysvětlí a poradí a vy tak budete do úplného detailu vědět, co vás čeká nebo jaké možnosti jsou pro vás nejpřijatelnější.

 

Možnost zubních implantátů

Pokud je na záchranu vašich zubů pozdě, v centru Astella máte možnost zubních implantátů, které vaše zuby zcela nahradí a od přirozených zubů jsou téměř nerozeznatelné. Zubní implantáty drží titanový šroub, který nahradí váš kořen zubu a navrtá se do vaší kosti. Takto můžete nahradit jeden i více zubu. Specialisté z centra Astella pro vás najdou řešení i pokud vaše kost neodpovídá normám pro navrtání šroubu.

Nepodceňujte dentální hygienu

Třebaže se o svůj chrup staráte tak, jak máte a nic nezanedbáváte, i tak je potřeba současně s pravidelnými preventivními prohlídkami navštívit dentální hygienu, kterou mnoho lidí podceňuje. Dentální hygiena zbaví váš chrup plaku a zubního kamene a váš pocit v ústech bude hned příjemnější.