Levné ubytování v Praze

Pokud nejste příliš nároční a spokojíte se se skromnějšími podmínkami, je pro vás optimálním řešením ubytovna Praha. Při služební cestě, rodinném výletu do Prahy, nebo když se chcete zúčastnit některé významné sportovní či kulturní události trvající dlouho do noci, nebo rozložené do více než jednoho dne, se můžete spolehnout na jistotu levného a přitom kvalitního ubytování v ubytovně nebo v hostelu.

Rychlá rezervace a příjemné ubytování

Prostřednictvím e-mailu nebo telefonu si můžete zarezervovat ubytování pro sebe i pro více lidí v dostatečném předstihu. Ovšem ani při nepředvídatelné cestě do Prahy, kdy jste neměli možnost si zajistit ubytování předem, budete určitě uspokojeni. Ubytovna Praha vám nabídne několik možností, ze kterých si určitě vyberete a budete překvapeni, jakého pohodlí se vám dostane.

K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje i prostorné apartmány. Například ubytovna Praha nabízí jednolůžkový pokoj vybavený postelí, šatní skříní, nočním stolkem, psacím stolem se židlí a nechybí ani lednice s mrazákem, WIFI internet a na požádání i televizor. Toto ubytování je ideální při obchodní cestě do Prahy, kde se potřebujete zdržet i více dnů. Stejné vybavení ve dvojím provedení poskytují i dvoulůžkové pokoje. Pro rodiny s dětmi jsou ovšem k dispozici i tří a čtyřlůžkové pokoje. Toto ubytování je tedy vhodné jak pro jednotlivce, tak rodiny či větší skupiny lidí, a to na jednu noc, nebo i na delší dobu.

Podobný standard naleznete i v hostelu Praha, který je vhodný zejména pro turisty. Vybrat si lze od dvou až po čtyřlůžkové pokoje. Některé dvoulůžkové pokoje mají i kuchyňský kout obsahující sporák, dřez, rychlovarnou konvici a ledničku s mrazákem. Náročnější klienti mohou zvolit pohodlné apartmány s vlastní koupelnou a WC.

Levné ubytování v Praze je ideálním řešením i pro studenty, kteří nesehnali kolej a ceny za nájem v privátech se jim zdají příliš vysoké. V nabídce jsou prostorné a jednoduše vybavené 6-8 lůžkové pokoje.