Kvalitní postele z masivu

Jakýkoliv nábytek z masivu je vždy znakem kvality, solidnosti a dlouhé životnosti. Pro postele z masivu to platí obzvláště, neboť postel si užijeme nejvíce. Trávíme v ní třetinu denního času, a proto velmi záleží na kvalitě.

postele-z-masivu_clanek_8Pokud se rozhodnete pro postel z masivu a doplníte ji zdravou matrací, budete mít záruku příjemného, klidného a zdravého spaní. K hlavním charakteristikám a přednostem postelí z masivu patří jednoduchý a funkční vzhled, velká tuhost a nosnost oproti jiným materiálům a zejména typické vlastnosti dřeva, kterými jsou přirozená struktura a vůně. Viditelnost vysoce jakostního výběrového dřeva nejlépe vynikne bílým mořením. Avšak zákazník má možnost si vybrat i různé barevné odstíny moření a sladit tak postele s ostatním vybavením ložnice.

Kde kvalitní postel pořídit?

Výrobce a dodavatel postelí z masivu, který má svou provozovnu poblíž Bystřice pod Hostýnem, používá k výrobě postelí výhradně kvalitní české dubové, bukové a smrkové dřevo, které je dokonale vysušené. První dvě dřeviny patří k našim nejkvalitnějším a nejtvrdším, a proto jsou i postele z tohoto dřeva ve vyšších cenových relacích. Tvrdé dřevo zaručuje mimořádnou tuhost a životnost, takže dubové či bukové postele přečkají i několik generací.

postel-z-masivu-Meryl_160x200-cm_buk_moreni_tresen

Pokud si chcete pořídit manželské postele za přijatelnější cenu, vybírejte mezi výrobky ze dřeva smrkového. Velké oblibě se těší postele z masivu s úložným prostorem. Do menšího prostoru, kde nelze použít klasický výsuvný šuplík, se hodí úložný prostor odklápěcí. Výhody úložného prostoru jsou nesporné, neboť slouží k ukládání ložního prádla, sezónního ošacení či jiných věcí, pro které byste jinak museli vyhradit potřebný prostor jinde v bytě.

Karolina 140x200 smrk[1]

Všechny typy postelí z masivu jsou vyráběny ve variantách jednolůžkových nebo manželských postelí. Dvoulůžkové postele lze vyrobit podle požadavků zákazníka v šířce 200 cm a v prodloužené variantě 210, 220 nebo i jiného rozměru. Postele z masivu 140×200 jsou nejběžnější variantou, která se vyrábí v provedení buk nebo smrk. Mají polohovatelné kování a namoření si zákazník může vybrat podle vzorníku firmy.