Kde vhodně provést výměnu autoskel?

Rozbití nebo i částečné poškození čelního skla u automobilu je velkou nepříjemností, která může výrazně zhoršit výhled řidiče. Proto se vyplatí bez zbytečného otálení navštívit autoopravnu, a to nejlépe takovou, která se na opravy a výměnu autoskel specializuje. Motoristům ze severní Moravy v takovém případě vytrhnou trn z paty autoskla Olomouc, přesněji řečeno firma Autoskla Trade s.r.o. Olomouc. Informace a nejnovější aktuality o její činnosti se dozvíte z webových stránek autoskla-trade.cz.

Nabídka Autoskel Olomouc

Společnost Autoskla Trade s.r.o. Olomouc poskytuje své služby široké motoristické veřejnosti, a to jak firmám, tak běžným motoristům. Provádí jak opravy tak výměny, ale i prodej čelních skel. Dále nabízí tónování autoskel a montáže střešních oken. V případě, že nelze s automobilem dojet do firemního areálu, dojedou na základě telefonické či emailové objednávky pracovníci firmy na místo určené zákazníkem, týká-li se to Olomouckého či Moravskoslezského regionu. Máte-li autoskla pojištěná, bude výměna autoskel provedena zdarma a veškeré náležitosti pak firma Autoskla Trade Olomouc vyřídí s vaší pojišťovnou sama.

Informace o jednotlivých službách

  • autoskla – můžete si nechat odborně opravit rozbitá nebo poškozená skla svého automobilu. Opravy jsou prováděny s využitím moderních technologií a postupů. Nejste-li z Moravskoslezského nebo Olomouckého kraje, můžete využít možnosti prodeje autoskel všech světových značek, a to po celé České republice. K autosklům je dodáván také příslušný materiál a potřebné nářadí na jejich montáž a demontáž
  • tónování autoskel – tímto moderním a stále oblíbenějším způsobem si vytvoříte uvnitř auta dokonalé soukromí a navíc zabráníte průniku škodlivého UV záření. V neposlední řadě získá vaše auto na eleganci
  • střešní okno – tento moderní prvek zajistí dostatečný přísun čerstvého vzduchu a skvěle nahradí klimatizaci, kterou byste jinak použili při vyšších venkovních teplotách.

Výměna a montáž autoskel

Dlouholetá zkušenosti s výměnou a montáží autoskel umožňují firmě Autoskla Olomouc poskytovat na montáž autoskel doživotní záruku. Vyměňována jsou nejen čelní skla, ale i boční nebo zadní. Každá montáž je prováděna s využitím technologických postupů určených pro daný typ vozu. Základní výměna skla stojí kolem 1500 Kč a trvá v průměru 4-5 hodin podle času na zaschnutí lepidla.