Kde si nejvýhodněji zapůjčit dodávku v Ostravě

Potřebujete si půjčit dodávku, ale nevíte, na koho se obrátit? Půjčovna dodávek Ostrava nabízí pronájmy užitkových vozů a to jak krátkodobé, tak i v dlouhodobém horizontu a to pro oblasti Karviná, Havířov, Opava, Frýdek-Místek, Hlučín, Bohumín a Rychvald. Společnost, po předchozí domluvě, zajistí zapůjčení dodávky a pronájem dodávky a to dokonce i s řidičem a to jak osobám soukromým, tak i firmám. Také lze, po předchozí domluvě, přistavit dodávku na předem určené místo.

Jaké výhody autopůjčovna nabízí?

Není potřeba řešit havarijní pojištění, neboť všechny dodávky z autopůjčovny jej mají sjednané. Kromě toho je pojištění platné nejen na našem území, ale i v zahraničí. Samozřejmostí je asistenční služba v rámci EU a to bez příplatku při výjezdu do zahraničí. Nemusíte se starat o dálniční známku. Všechna vozidla jsou zabezpečena pomocí GPS, jsou pravidelně kontrolována a podrobují se pravidelnému servisu. To vše je zárukou vaší spokojenosti, o čemž svědčí i recenze Autoremi. Pokud potřebujete, můžete si zapůjčit navigaci nebo kurty pro urychlení nákladu.

Půjčovna Autoremi nabízí velký výběr vozového parku. Veškeré automobily, které svým zákazníkům nabízí, kupuje pouze u ověřených a spolehlivých výrobců. Patří mezi ně Iveco Daily Maxi a Mercedes Sprinter. Tito výrobci se specializují právě na produkci vozů užitkových. Díky tomu nabízí vozy, které jsou nejen spolehlivé, ale vyhoví i veškerým požadavkům co se velikosti i kapacity týká.

Nejčastější důvody pro zapůjčení dodávky

Dodávku si můžete zapůjčit v případě, že potřebujete přepravit větší množství materiálu, pracovní stroje, vybavení nebo nadměrný náklad. Jsou ideálním pomocníkem nejen při stěhování domu, ale i kanceláří a dalších nebytových prostor. Některé společnosti je využívají i pro přepravu většího množství osob.